Son Dakika Haberleri: Dünya Bu Görüntüyü Konuşuyor! Hava Durumu Sunucusu, Programı Sırtında Bebeğiyle Sundu

Dünya Bu Görüntüyü Konuşuyor! Hava Durumu Sunucusu, Programı Sırtında Bebeğiyle Sundu

7 ay önce

ABD'de bir hava durumu sunucusu, bebek kangurusunu sırtına giydi ve sırtında çocuğu varken hava durumunu sundu. Video internette hızla yayıldı ve 1,2 milyondan fazla izleyiciye ulaştı.

Meteorolog Susie Martin, Dünya Bebek Taşıma Haftası'na dikkat çekmek için ilginç bir yöntem kullandı. Susie Martin hava durumu programını 1 yaşındaki bebeğini sırtında taşıyarak sundu. Martin'in oğluyla hava durumu sunduğu video internette hızla yayıldı ve 1,2 milyondan fazla izleyiciye ulaştı.

PROGRAMI, BEBEĞİNİ SIRTINDA TAŞIYARAK SUNDU

Meteoroloji şirketi için çalışan sunucu ve meteorolog Susie Martin, çalışan ebeveynleri bebek kangurusu olarak bilinen aparatı giymeye teşvik etmek amacıyla canlı yayına oğlu ile çıktı. Martin hava durumu programını 1 yaşındaki bebeğini sırtında taşıyarak sundu.

ÇOCUK PROGRAMIN BAŞINDA UYUYAKALDI

Martin program başlarken, "Oğlum hava durumu tahmininde yardım edecek" dedi ancak çocuk daha programın başında uyuyakaldı.

"BEBEĞİM RAHATKEN, BİRÇOK İŞLE AYNI ANDA UĞRAŞABİLİYORUM"

"Sanıyorum, bebekleri rahat ettirmenin en iyi yollarından biri. Benim için harika bir şey çünkü bebeğim oldukça rahatken, bir yandan birçok işle aynı anda uğraşabiliyorum" diyen Martin, "Bu aparat benim iş yapabilmemi sağlarken aynı zamanda bir anne gibi hissetmemi sağlıyor" yorumunda bulundu.

VİDEO 1.2 MİLYONDAN FAZLA İZLEYİCİYE ULAŞTI

Martin'in oğluyla hava durumu sunduğu video internette hızla yayıldı ve 1,2 milyondan fazla izleyiciye ulaştı.

Sosyal medyada oğlu ile sunduğu programın bir anda yayılması sonrasında oluşan ilgiden memnun olduğunu dile getiren Martin, "Burada tek mesaj, benim bu ürünü seviyor olmam. Çalışan bir anne olarak diyebilirim ki işimi yapmama yardım eden bu aparatı kullanmak güzel bir şey" ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi : 11.10.2018 01:01 Kaynak: İHAEkrem İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Saldırıya İlk Yorum: Talimat Aldılar Bahçeli'den, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya İlk Yorum: Memnuniyet Duymak Mümkün Değil Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın Kimliği Ortaya Çıktı!