Hayatımızda Yeni Başlangıçlar İçin - Son Dakika

Hayatımızda Yeni Başlangıçlar İçin

09.04.2012 11:07
Hayatımızda Yeni Başlangıçlar İçin

Eyüp'te düzenlenen "Hayatımızda Yeni Başlangıçlar İçin Haydi Okuma Yazma Öğrenelim" Kampanyası sürüyor.

Eyüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Eyüp Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğü'nün işbirliğiyle Eyüp'te düzenlenen "Hayatımızda Yeni Başlangıçlar İçin Haydi Okuma Yazma Öğrenelim" Kampanyası sürüyor.

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Eyüp Kaymakamı Osman Kaymak ve Eyüp Milli Eğitim Müdürü Muhammet Öztürk, Eyüp Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek burada okuma yazma kurslarına katılan bayanları ziyaret etti. Başkan İsmail Kavuncu kursiyerlerle sohbet ederek, onların isteklerini dinledi.

Cumhuriyet İlköğretim Okulu'da bugün ayrıca velilere yönelik eğitim semineri düzenlendi. Eğitimde 2023 vizyonu projeleri kapsamında organize edilen semineri velilerle birlikte Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Eyüp Kaymakamı Osman Kaymak ve Eyüp Milli Eğitim Müdürü Muhammet Öztürk de takip etti.

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, daha sonra Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin basketbol ve karate takımlarının gösterilerini izleyerek onlara oyunlarında eşlik etti.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Hayatımızda Yeni Başlangıçlar İçin - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement