Haydut Filmi - Son Dakika

Haydut Filmi

01.07.2011 09:45
Haydut Filmi

Haydut filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Haydut filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Zıt iki karakter olan Joe ve Terry banka hırsızı ve kaçakçıdırlar, cezaevinden de taze kaçmışlardır.Tek hayalleri olan ülke dışında, sıcak memleketlerde düşledikleri yasal yaşamı finanse etmek için seri banka soygunlarına başlarlar. Soygunlarda kullandıkları yöntem sıra dışı ve sempatik olduğundan halkın sevgilisi, bankalarında korkulu rüyası olmuşlardır.

Bir soygundan kaçarlarken sıradan bir ev hanımı olan Kate, arabasıyla Terry%%1%e çarpar. Heyecan arayan Kate, Joe ve Terry%%1%nin peşine takılır. İki ortak da vakit kaybetmeden Kate%%1%e aşık olur. İkisinin de karakterlerinin birbirini tamamladığını düşünen Kate de onlara aşık olmuştur, hem de ikisine birden.

Yönetmen: Barry Levinson

Senaryo: Harley Peyton

Oyuncular: Brian F. O'Byrne, Troy Garity, Cate Blanchett, Billy Bob Thornton, Bruce Willis

Filmin Türü: Komedi, Suç,

Orijinal Adı: Bandits

Yapımcı Firma: Baltimore Spring Creek Productions [us]

Yapım Yılı: 2001

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 122 dk.

Resmi Sitesi: http://www.mgm.com/bandits/

Vizyon Tarihi: 14.12.2001

YORUMLAR
500
Akşener'den bomba 'adaylık' sözleri: Cumhurbaşkanı aynı zamanda imamlık yapmak durumunda olduğu için ben aday değilim, kadından imam olmaz Akşener'den bomba 'adaylık' sözleri: Cumhurbaşkanı aynı zamanda imamlık yapmak durumunda olduğu için ben aday değilim, kadından imam olmaz Pakistanlı şahıs, evlenme teklifi ettiği Yunan sevgilisinin 'Hristiyan ol' sözleri sonrası cinnet geçirdi! 17 yaşındaki kızı boğarak katletti Pakistanlı şahıs, evlenme teklifi ettiği Yunan sevgilisinin 'Hristiyan ol' sözleri sonrası cinnet geçirdi! 17 yaşındaki kızı boğarak katletti Arkadaşı tarafından öldürülen çay bahçesi sahibinin, 24 yıl önce öldürülen ünlü ismin katili olduğu ortaya çıktı Arkadaşı tarafından öldürülen çay bahçesi sahibinin, 24 yıl önce öldürülen ünlü ismin katili olduğu ortaya çıktı

Son Dakika Güncel Haydut Filmi - Son Dakika


Advertisement