Hendek Belediye Başkanı İnci: "Geleceğin Dünya Şampiyonları Hendek'ten Yetişecek" - Son Dakika

Hendek Belediye Başkanı İnci: "Geleceğin Dünya Şampiyonları Hendek'ten Yetişecek"

02.01.2012 14:01
Hendek Belediye Başkanı İnci:

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, geleceğin dünya şampiyonlarının Hendek'ten yetişeceğini söyledi.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, geleceğin dünya şampiyonlarının Hendek'ten yetişeceğini söyledi.

Başpınar Mahallesi'nde inşaatı devam eden spor salonunu inceleyen İnci, burada yaptığı konuşmada, vatandaşlara verdikleri sözü her zaman yerine getirdiklerini kaydetti.

Mevcut spor salonunun ihtiyaca cevap vermekten uzak olduğunu ifade eden İnci, "Bu nedenle salonumuzun aciliyeti var. Ata sporumuz olan güreşte Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonluklarımız var. Spor müsabakalarında Avrupa şampiyonlarımıza araba, dünya şampiyonlarımıza ev vererek, onları motive ediyoruz. Sporcumuzun başı ne kadar dinç olursa başarı şansı da o derece iyi olur" dedi.

"Geleceğin dünya şampiyonları Hendek'ten yetişecek" diyen İnci, spor salonunun en kısa sürede bitirilerek sporcuların hizmetine sunulacağını bildirdi.

İnci, ilçenin spor alanında başarılı olduğunu belirterek, "Böylelikle onlardan dünya şampiyonlukları istememiz bizim üzerimize bir hak olacaktır. Sporcularımıza sunduğumuz imkanlar sonucu çok daha başarılı sonuçlar alacaklarına inanıyorum" şeklinde konuştu.

2 bin 20 metre karelik alanda inşa edilen tesiste sporcuların konaklamalarını sağlamak amacıyla yatakhane, güreş antrenman salonu, bilardo, masa tenisi, satranç, kütüphane, bilgisayar ve internet salonu yer alacak.

- SAKARYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hendek Belediye Başkanı İnci: 'Geleceğin Dünya Şampiyonları Hendek'ten Yetişecek' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sosyal medyada, 21'inci yüzyılın 21'inci yılı için binlerce paylaşım yapıldı Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Erol Bulut: Mesut Özil'i en kısa zamanda sahalarda göreceğiz Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Eşinin ölüm haberini alan kadın, kalp krizi geçirip hayatını kaybetti Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu