Hendek Belediye Başkanı İnci: "Geleceğin Dünya Şampiyonları Hendek'ten Yetişecek" - Son Dakika

Hendek Belediye Başkanı İnci: "Geleceğin Dünya Şampiyonları Hendek'ten Yetişecek"

9 yıl önce

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, geleceğin dünya şampiyonlarının Hendek'ten yetişeceğini söyledi.

Hendek Belediye Başkanı İnci:

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, geleceğin dünya şampiyonlarının Hendek'ten yetişeceğini söyledi.


Başpınar Mahallesi'nde inşaatı devam eden spor salonunu inceleyen İnci, burada yaptığı konuşmada, vatandaşlara verdikleri sözü her zaman yerine getirdiklerini kaydetti.


Mevcut spor salonunun ihtiyaca cevap vermekten uzak olduğunu ifade eden İnci, "Bu nedenle salonumuzun aciliyeti var. Ata sporumuz olan güreşte Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonluklarımız var. Spor müsabakalarında Avrupa şampiyonlarımıza araba, dünya şampiyonlarımıza ev vererek, onları motive ediyoruz. Sporcumuzun başı ne kadar dinç olursa başarı şansı da o derece iyi olur" dedi.


"Geleceğin dünya şampiyonları Hendek'ten yetişecek" diyen İnci, spor salonunun en kısa sürede bitirilerek sporcuların hizmetine sunulacağını bildirdi.


İnci, ilçenin spor alanında başarılı olduğunu belirterek, "Böylelikle onlardan dünya şampiyonlukları istememiz bizim üzerimize bir hak olacaktır. Sporcularımıza sunduğumuz imkanlar sonucu çok daha başarılı sonuçlar alacaklarına inanıyorum" şeklinde konuştu.


2 bin 20 metre karelik alanda inşa edilen tesiste sporcuların konaklamalarını sağlamak amacıyla yatakhane, güreş antrenman salonu, bilardo, masa tenisi, satranç, kütüphane, bilgisayar ve internet salonu yer alacak.


- SAKARYA

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:01 Kaynak: AASon Dakika

Aç kurtların çoban bekçi köpeğini parçaladığı anlar kamerada
Reçete ile eczaneye ilaç almaya giden baba, oğlunun 7 aydır hastanede yatıyor göründüğünü öğrenince şoke oldu Cinayet işlemeyi reddeden kişiye sütyen giydiren "Döner Kardeşler" adlı suç örgütüne yönelik dava başlıyor

Son Dakika Haberleri