Hendek Evrenkent'ten Muhteşem Gece - Son Dakika

Hendek Evrenkent'ten Muhteşem Gece

21.12.2011 15:20
Hendek Evrenkent'ten Muhteşem Gece, System.String[]

Akif Yener; Evrenkent Yurdu'na unutamayacakları, muhteşem bir gece yaşattı.

Hendek Evrenkent Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu İşletme Müdürü Özlem Durmaz ve Murat Köse; yurdu devr aldığı 5. yılında, Gizli Bahçe'de düzenlediği ünlü Sanatçı Akif Yener'in sahne aldığı gece ile öğrencilerine unutamayacakları muhteşem bir gece yaşattı. Sakaryalı; öğrenciler gönüllerine eğlenerek, pop müziği sanatçısının hareketli şarkılarıyla adeta kendilerinden geçti.

DOYASIYA EĞLENCE

Hendek Gizli Bahçe'yi tıklım tıklım dolduran Evrenkent Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrenciler; Piyanist İskender Kodalak ve Vokalist İlke Çetinel'in eşliğinde sahneye çıkan Sakaryalı ünlü Pop Müziği Sanatçısı Akif Yener; gecenin ilerleyen saatlerine kadar söylediği hareketli ve Show parçalarıyla, öğrencileri doyasıya eğlendirerek, onlara hayatlarında unutamayacakları muhteşem bir gece yaşattı. "Onun Adı Efsane Sakarya" ve "Ne Aşk Ne Hayat" adlı iki ayrı sıngle albümüyle müzik piyasasını sallayan Akif Yener'in şarkılarıyla kendilerini piste atan öğrenciler; hareketli şarkılarla çılgınlar gibi eğlenirken, Show parçalarla da birbirleriyle dans etti. Evrenkent Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu öğrencileri; kendilerine böyle bir gece yaşattıkları için Yurt İşletme Müdürü Özlem Durmaz ve kendilerini yalnız bırakmayan Sanatçı Akif Yener'e teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Hendek Evrenkent'ten Muhteşem Gece

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Hendek Evrenkent'ten Muhteşem Gece - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Ermenistan yine sivilleri vurdu! 16 yaşındaki genç hayatını kaybetti Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Paraları Türk lirası karşısında değer kazanınca Bulgarlar Edirne'ye akın etti 20 metrelik ağaçlara tırmanıp meyve silkeleyerek günlük 400 lira kazanıyor Elini kıyma makinesine kaptıran asker, 2 saatlik operasyonla kurtarıldı Durak dışında olduğu için kendisini almayan şoföre kızan kadın taksiyle takip ettiği otobüsü kırmızıya boyadı Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi