Her Şeye Rağmen Filmi - Son Dakika

Her Şeye Rağmen Filmi

02.08.2021 14:54
Her Şeye Rağmen Filmi

Her Şeye Rağmen filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Her Şeye Rağmen filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Yönetmenliğini Erdal Murat Aktaş'ın üstlendiği filmin senaryosunu Ali Dündar, Coşku Kılıç ve Gürhan Özçiftçi birlikte kaleme alıyorlar. Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanan filmin başrollerinde ise Aslıhan Malbora, Robert Maaser, Erkan Petekkaya, Nihan Büyükağaç ve Ekin Mert Daymaz yer alıyor.

Yönetmen: Erdal Murat Aktaş

Senaryo: Ali Dündar, Coşku Kılıç, Gürhan Özçiftçi

Oyuncular: Aslıhan Malbora, Robert Maaser, Erkan Petekkaya, Nihan Büyükağaç, Ekin Mert Daymaz, Zafer Şahin, Rıza Akın, Doğukan Güngör, Barbara Sotelsek, Sinan Akdeniz, Haki Biçici, Melissa Değer, Meral Perin, Esra Gezginci, Doğan Barış Yaşar, Serkan Durmuş, Aleyna Kandemir, Christoph Jacobi, Yalçın Zobu, Holger Doellmann, Vivien LaFleur, Mirza Sakic, Aylin Kalkan, Hasan Demirtaş

Filmin Türü: 0

Orijinal Adı: Her Şeye Rağmen

Yapımcı Firma: Ema Creative Works

Yapım Yılı: 2021

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

Vizyon Tarihi: 17.09.2021

Her Şeye Rağmen Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

YORUMLAR
500
LG'den üçlü yukarı ateşlemeli LG Soundbar S95 LG'den üçlü yukarı ateşlemeli LG Soundbar S95 Ebb'nin 'Açık Hava Sinema Geceleri' Çifteler ve Mahmudiye İlçelerinde Devam Etti Ebb'nin 'Açık Hava Sinema Geceleri' Çifteler ve Mahmudiye İlçelerinde Devam Etti Sanatçı Semih Sergen Hayatını Kaybetti Sanatçı Semih Sergen Hayatını Kaybetti
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Her Şeye Rağmen Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement