Hollywood'un Minikleri - Son Dakika

Hollywood'un Minikleri

01.01.2013 06:02
Hollywood'un Minikleri, System.String[]

2012 yılında Hollywood ailesi daha da büyüyüp genişledi. Geçen yıl, birçok ünlü ismin bebekleri doğdu.

BEYONCE

Ünlü şarkıcı Beyonce ve eşi Jay-Z, ilk çocuklarına 7 Ocak'ta kavuştu. Ünlü çift; Blue Ivy verdikleri kızlarının ardından başka bir çocuk daha istediklerini söylüyor.

KRISTIN CAVALLARI

Genç oyuncu Kristin Cavallari ve sporcu eşi Jay Cutler'ın ilk çocukları Camden, 8 Ağustos'ta dünyaya geldi.

HILARY DUFF

Ünlü şarkıcı Hilary Duff ve sporcu eşi Mike Comrie'nin ilk çocukları 20 Mart'ta doğdu. Çift, oğullarına Luca ismini verdi.

GISELE BUNDCHEN

Ünlü manken Gisele Bündchen ve Amerikan futbolu oyuncusu eşi Tom Brady, 2012'de ikinci kez anne-baba oldu. 5 Aralık'ta kızları Vivien Lake dünyaya geldi.

ROBBIE WILLIAMS

Robbie Williams ve Türk asıllı eşi Ayda Field, ilk çocuklarını 18 Eylül'de kucaklarına aldı. Kızlarına Theodora ismini verdiler.

ALESSANDRA AMBROSIO

Ünlü manken Alessandra Ambrosio ve yapımcı eşi Jamie Mazur'un ikinci çocukları 7 Mayıs'ta dünyaya gözlerini açtı. Çocuklarına Noah ismini veren çift, üçüncü çocuk istediklerini söylüyor.

SIENNA MILLER

Ünlü oyuncu Sienna Miller ve nişanlısı Tom Sturridge, 7 Temmuz'da ilk çocuklarını kucaklarına aldı. Çift, kızlarına Marlowe ismini verdi.

MEGAN FOX

Güzel oyuncu Megan Fox ve eşi Brian Austin Green'in oğulları Noah, 27 Aralık'ta dünyaya geldi.

ADRIANA LIMA

Podyumların en ünlü mankenlerinden olan Adriana Lima ve basketbolcu Marko Jaric, bu yıl ikinci çocuklarını kucaklarına aldı. Çift, 12 Eylül'de doğan kızlarına Valentina ismini verdi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Hollywood'un Minikleri

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Hollywood'un Minikleri - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

23-29 Kasım tarihleri arasında burcunuzu neler bekliyor? Ünlü Astrolog Aysun Koç yorumladı Ferit Şahenk, İstanbul'un gözde AVM'si İstinyePark'taki hisselerini Katarlılara satıyor Türkiye'de Çin aşısı ücretsiz uygulanacak, diğer üreticilerin aşıları ise eczanelerden para ile alınabilecek Kayınvalideden damada şok suçlama: Kızıma astım ilacı diye uyuşturucu verdi Son Dakika! Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 9 bin 583 kişiye adli ya da idari işlem yapıldı 6 yıllık evlilik tek celsede bitti! Esra Ruşan ve Fatih Kızılgök boşandı Evli kadın saplantılı sapığın tecavüzüne uğradı, o görüntüler kocasına gönderilince soluğu mahkemede aldı Çin'de 14 bin kişinin karantinaya alınmasına neden olan SARS virüsü Irak'ta da görüldü