Son Dakika Haberleri: Hüseyin Türkmen ve Nişanlısı Ümran İffet Uzun İçin Açıklama Geldi

Hüseyin Türkmen ve Nişanlısı Ümran İffet Uzun İçin Açıklama Geldi

30 gün önce

Trabzonspor'un genç futbolcusu Hüseyin Türkmen, dün akşam özel aracıyla bir kaza geçirdi. Futbolcunun nişanlısı Ümran İffet Uzun'un omurgasının kırıldığı, Hüseyin Türkmen'in ise yara almadan kurtulduğu açıklandı. İşte kulüpten yapılan resmi açıklama...

Trabzonspor Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, futbolcuları Hüseyin Türkmen'in otomobiliyle yaptığı kazada nişanlısı Ümran İffet Uzun'un omurgasında kırık oluştuğunu, oyuncunun yara almadığını bildirdi.

Güven, yaptığı yazılı açıklamada, Ordu'da yaşanan kazanın ardından bordo-mavili futbolcu Hüseyin Türkmen ve ailesinin sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Güven açıklamasında şunları kaydetti:

"Futbolcumuz Hüseyin Türkmen ve ailesi, içinde bulundukları özel araçla Samsun'dan Ordu yönüne seyir halindeyken geçirdikleri kaza sonrasında Ünye'de özel bir hastanede tedavi altına alınmışlardır. Yaşanan talihsiz kazada futbolcumuzun nişanlısı Ümran İffet Uzun'un omurgasında kırılma tespit edilmiştir. Oyuncumuz Hüseyin Türkmen ise kazadan yara almadan kurtulmuştur. Yönetim kurulu üyemiz Özer Bayraktar, kulüp doktorumuz Hakan Bozdoğan ve takım menajerimiz kaza sonrasında ivedilikle oyuncumuz ve ailesinin sevk edildikleri hastaneye intikal etmişlerdir. Hüseyin Türkmen ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."

Başakşehir Soyunma Odasında Gerginlik: Visca, Emre Belözoğlu'nun Hışmına Uğradı

Ersun Yanal'a Büyük Tepki: Aziz Yıldırım Haklıymış

Ali Koç'a Flaş Çağrı: Fener Ol Ali Koç

Hüseyin Türkmen ve Nişanlısı Ümran İffet Uzun İçin Açıklama Geldi
Haber Yayın Tarihi : 22.04.2019 12:38 Kaynak: AA

YORUMLAR


İmamoğlu "Vakit Yetmedi, Ne Yapacaktım Biliyor musunuz?" Deyip Bombayı Patlattı Karadenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı Cesedi Otopsiye Götürecek Para Bulamayınca Örtüye Sarıp Araba Üzerinde Taşıdılar