İbrahim Tatlıses Mescid-i Aksa'yı ziyaret etti - Son Dakika

İbrahim Tatlıses Mescid-i Aksa'yı ziyaret etti

01.07.2022 19:15
İbrahim Tatlıses Mescid-i Aksa'yı ziyaret etti

İsrail'e konser vermek için gelen İbrahim Tatlıses, işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'yı ziyaret etti.

İsrail'e konser vermek için gelen İbrahim Tatlıses, işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'yı ziyaret etti.

Tatlıses, 28-29 Haziran tarihlerinde Batı Kudüs'teki "Sultan Havuzu" adlı konser alanında İsrailli sevenlerine verdiği konserin ardından, dün de Mescid-i Aksa'yı gezdi.

Kubbetu's Sahra ve Kıble Mescidi başta olmak üzere Harem-i Şerif'i gezen ünlü şarkıcı, burada kutsal mabet hakkında bilgi aldı.

Aksa'da ibadet eden bazı Müslümanlar da Tatlıses'e sevgi gösterisinde bulunarak fotoğraf çektirdi.

YORUMLAR
500
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 'Cuma günü başlayan İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları ve İsrailli fanatik Yahudi grupların Mescid-i Aksa'ya... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 'Cuma günü başlayan İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları ve İsrailli fanatik Yahudi grupların Mescid-i Aksa'ya... İslam İşbirliği Teşkilatı fanatik Yahudilerin Mescid-i Aksa baskınlarını kınadı İslam İşbirliği Teşkilatı fanatik Yahudilerin Mescid-i Aksa baskınlarını kınadı Dışişleri Bakanlığı: 'İsrail'in Sivillere Yönelik Saldırılarını ve Mescid-İ Aksa'da İbadet Girişimlerinde Bulunulmasını Şiddetle Kınıyoruz' Dışişleri Bakanlığı: 'İsrail'in Sivillere Yönelik Saldırılarını ve Mescid-İ Aksa'da İbadet Girişimlerinde Bulunulmasını Şiddetle Kınıyoruz'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İbrahim Tatlıses Mescid-i Aksa'yı ziyaret etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement