İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna Yeniden Mi Birlikte? - Son Dakika

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna Yeniden Mi Birlikte?

01.05.2019 12:15

İbrahim Tatlıses, restoran açılışına katılan 2001 yılında boşandığı eski hayat arkadaşı Derya Tuna'ya "Hanım" diye seslenince "Yeniden mi birlikteler?" sorusunu akıllara geldi.

Uğradığı silahlı saldırı sonucu yıllardır İzmir'de yaşayan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Alsancak'ta yeni bir iş yeri daha açtı. Restoran açılışına eski eşi Derya Tuna, oğlu İdo Tatlıses ve kızı Dilan Çıtak'la katılan İbrahim Tatlıses, röportajın bir kısmında eski eşine 'hanım' diye seslenince akıllarda soru işareti bırakmayı başardı.

"İZMİR'İ SEVİYORUM"

İzmir'e yerleştiğini ve artık İzmirli olduğunu belirten Tatlıses, basın mensuplarının "Sizi İzmir'e bağlayan nedir?" sorusuna "aşk" yanıtını verdi. Tatlıses, "Yerleşmekle kalmadım, herkesi buraya getirdim. İzmir'in aşkı, İzmir'e olan sevgim. 35 sene buranın ekmeğini yedim ben; gördüm ki ben 40 sene boşu boşuna yaşamışım. İzmir'i seviyorum, sevilmeyecek bir memleket değil" şeklinde konuştu.

"İSTANBUL BİTTİ HANIM"

Derya Tuna röportaj sırasında araya girerek, "Bir tane İstanbul'a açarsa ciğerci" derken, ünlü sanatçı, "İstanbul bitti hanım bitti. İstanbul'u kapatıyorum. Orada da var kebap salonu. Orayı buraya taşıyacağım" yanıtını verdi. Tatlıses'in Derya Tuna'ya böyle seslenmesi akıllara"Yeniden mi birlikteler" sorusunu akıllara getirdi.

"O BENİM ANA KRALİÇEMDİR"

İbrahim Tatlıses, bir programda 2001 yılında boşandığı eski hayat arkadaşı Derya Tuna için, "İkimizin evlerinde odalarımız var. Birbirimize saygıdan başka bir şey duymayız. O benim ana kraliçemdir, öyle de kalacak" demişti.

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna Yeniden Mi Birlikte?

Son Dakika Magazin İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna Yeniden Mi Birlikte? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
  • Uykusuz: Geldin burayı da kirlettin , arabaya bineceksin diye yol kesiyor korumaların, bir düş artık şu milletin yakasından Cevap Yaz 21 4 Yayından Kaldır
  • Seval bosman: İbrahim beyi bütün türkkiye ve İzmirlilerin yani biz seni çok seviyoruz Avrupa hariç SEVGİLİ ibom seni vermeyiz ellere bodrum demek zeki Müren demekse izmir demekte İbrahim tatlıses demektir Cevap Yaz 6 16 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Paralar yarın yatmaya başlıyor! Emekliler maaş ve ek ödemelerini zamlı alacak Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek'ten saldırılarla ilgili yorum: Üç yumruk için ortalığı ayağa kaldırıyorlar Almanya'da Pfizer-Biontech aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti 18 yaşındaki Müslüman gence kargoyla İncil gönderildi, aile şaşkına döndü: Sen mi sipariş verdin? Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar'dan Dilek Özçelik açıklaması: İçim rahat, dünyanın en mutlu 100 insanından biriyim Zenit'in Mesut Özil sorusuna yanıtı olay yarattı: G.Saray'a gitmeliydi, daha büyük bir kulüp Cinsel organında çıkan sivilcenin 'gazlı gangrene' dönüşmesi nedeniyle ölümden döndü Son dakika! AKOM'dan İstanbul için kar uyarısı: Yağış ilerleyen saatlerde yer yer kuvvetli şekilde etkili olacak