İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, Uşak'ta - Son Dakika

İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, Uşak'ta

12.12.2019 14:50
İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, Uşak'ta, System.String[]

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, bir dizi toplantıya katılmak üzere Uşak'a geldi.

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, bir dizi toplantıya katılmak üzere Uşak'a geldi.

Bakan Yardımcısı Çataklı, Uşak Valiliğinde, Bakanlıklarına bağlı hizmet birimlerinin katılımıyla düzenlenen "Bakanlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı"na katıldı.

Çataklı, toplantının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 112 Acil Çağrı, AFAD, nüfus ile göç gibi hizmet alanlarında çalışma yürüttüklerini belirtti.

Vatandaş odaklı hizmet seferberliğini sürdürdüklerini kaydeden Çataklı, şöyle dedi:

"Sayın Cumhurbaşkanımızın 'Devleti temsil etmek, milletin gönlünü kazanmakla olur' ifadeleri doğrultusunda İçişleri Bakanlığı olarak valiliklerimizde başlattığımız 'vatandaş odaklı hizmet seferberliği' kapsamında bütün bürokratlarımızla sahaya iniyoruz. Vatandaş odaklı hizmet seferberliği öncelikle 'dinleme ve empati' prensibi üzerine kurgulanmış bir projedir. Bu projenin amaçlarından bir diğeri de Bakanlığımız birimlerince sunulan emniyet, asayiş, trafik, 112 Acil Çağrı, nüfus ve göç ve benzeri hizmetlerden yararlanan vatandaşlarımızla birebir görüşmek suretiyle hizmet kalitemizi ve vatandaş memnuniyetini ölçmek olarak belirlenmiştir."

Çataklı, daha sonra sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.

İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, Uşak'ta
İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, Uşak'ta

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, Uşak'ta - Son Dakika


Son Dakika

Hindistan'da aynı anda diş çıkaran iki çocuk, uğursuzluk nedeniyle dişi köpeklerle evlendirildi Siyah mayosuyla poz veren 66'lık model yıllara teslim olmadığını kanıtladı Putin'e kızından büyük darbe! Luiz, babasının baş düşmanı Aleksey Navalny'yi sosyal medyada takip ediyor Saadet, AK Parti ile ittifak yapar mı? Karamollaoğlu'nun 3 şartı işi çıkmaza sokabilir Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı maaş KAP'a bildirildi Dur durak bilmiyor! Ireland Baldwin kasığındaki dövmeyi göstermek için pijamasını aşağı indirdi Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı