İlk kez spor salonundan fotoğraf paylaşan Michelle Obama'ya beğeni ve yorum yağdı - Son Dakika

İlk kez spor salonundan fotoğraf paylaşan Michelle Obama'ya beğeni ve yorum yağdı

21.10.2019 08:50

Sağlıklı yaşam ve sporla ilgili projelerle gündeme gelen ABD'nin eski başkanı Barack Obama'nın eşi Michelle Obama, sosyal medya hesabından ilk defa spor salonunda çekilen bir fotoğrafını paylaştı.

Barack Obama'nın eşi Michelle Obama, sosyal medya hesabından spor salonunda çektirdiği bir fotoğrafını paylaştı. First Lady olarak anılan Obama'nın fotoğrafı ise kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

"SPOR SALONUNA GELDİĞİM İÇİN HER ZAMAN MUTLUYUM"

55 yaşındaki eski First Lady, dün spor salonunda egzersiz yaparken çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı. Siyah tayt, sporcu sütyeni ve şapka takan Michelle Obama, fotoğrafını "Her zaman iyi hissettirmiyor. Fakat gerçek şu ki spor salonuna geldiğim için her zaman mutluyum" notuyla paylaştı.

İlk kez spor salonundan fotoğraf paylaşan Michelle Obama'ya beğeni ve yorum yağdı

1,3 MİLYON BEĞENİ ALDI

Kişisel Instagram hesabından 34 milyon takipçisi bulunan Michelle Obama'nın fotoğrafı 1,3 milyon beğeni aldı. Düzgün fiziğiyle dikkat çeken Obama için binlerce güzel yorum yapıldı.

İlk kez spor salonundan fotoğraf paylaşan Michelle Obama'ya beğeni ve yorum yağdı

Son Dakika Güncel İlk kez spor salonundan fotoğraf paylaşan Michelle Obama'ya beğeni ve yorum yağdı - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Şampiyonluk maçı öncesi Beşiktaş ve Galatasaraylı taraftarlar sosyal medyada birbirine girdi Şampiyonluk maçı öncesi Beşiktaş ve Galatasaraylı taraftarlar sosyal medyada birbirine girdi Arıza yapan aracının yanında beklerken canından oldu Arıza yapan aracının yanında beklerken canından oldu Bayram günü facia! Çalışma yaptıkları su kuyusuna düşen 3 arkadaş öldü Bayram günü facia! Çalışma yaptıkları su kuyusuna düşen 3 arkadaş öldü İsrail'de kara harekatı hazırlığı! 9 bin yedek askerin silah altına alınması için onay verildi İsrail'de kara harekatı hazırlığı! 9 bin yedek askerin silah altına alınması için onay verildi Ronaldo'nun annesi Dolores Aveiro: Oğlum gelecek yıl Sporting formasıyla mücadele verecek Ronaldo'nun annesi Dolores Aveiro: Oğlum gelecek yıl Sporting formasıyla mücadele verecek Defne Samyeli'nin Defne Samyeli'nin "Yaza hazırız" paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu DSÖ, raporundaki tek cümle okuyanların içini acıttı: Bu durum önlenebilirdi DSÖ, raporundaki tek cümle okuyanların içini acıttı: Bu durum önlenebilirdi Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu
Advertisement