İmkb'de Seans, Yarın "Özbal Çelik Boru" ile Açılıyor - Son Dakika

İmkb'de Seans, Yarın "Özbal Çelik Boru" ile Açılıyor

27.07.2011 17:56
İmkb'de Seans, Yarın

İMKB'de yarın seans, "Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) yarın seans, "Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A. Ş. " ile açılacak.

İMKB'de yarın seans, "Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) yarın seans, "Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A. Ş. " ile açılacak.

İMKB'den yapılan açıklamaya göre, 28 Temmuz Perşembe günü, Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A. Ş. hisse senetlerinin Borsa'da işlem görmeye başlayacağı ilk gün olması nedeniyle sabah seansının öncesinde, İMKB İşlem Salonu'nda tören düzenlenecek.

İMKB Başkanı Hüseyin Erkan ve Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yücehan Öztüre'nin yapacakları tören konuşmalarının ardından seans, saat 09. 30'da birlikte Borsa çanına vurmalarıyla başlayacak.

"OZBAL" koduyla, Ulusal Pazar'da işlem görecek olan Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A. Ş. 'nin İMKB'deki ilk işlem günü töreni basına açık olarak gerçekleşecek. - Ankara

Kaynak: ANKA

Son Dakika Ekonomi İmkb'de Seans, Yarın 'Özbal Çelik Boru' ile Açılıyor - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Survivor'dan elenen Melis, takım arkadaşı İsmail Balaban'a sitem etti Survivor'dan elenen Melis, takım arkadaşı İsmail Balaban'a sitem etti Tam kapanmada tribünleri dolduran Adana Demirspor ve Giresunspor'a teşvik eder gibi ceza Tam kapanmada tribünleri dolduran Adana Demirspor ve Giresunspor'a teşvik eder gibi ceza Bakan Soylu, Alparslan Kuytul'un skandal 15 Temmuz sözlerini yayınlayıp ateş püskürdü Bakan Soylu, Alparslan Kuytul'un skandal 15 Temmuz sözlerini yayınlayıp ateş püskürdü Jandarmadan, suç örgütü lideri Sedat Peker'in Tolga Ağar iddialarına yalanlama Jandarmadan, suç örgütü lideri Sedat Peker'in Tolga Ağar iddialarına yalanlama Dağda kurbanlık dana avı! Doğada kendi başlarına yetişiyorlar Dağda kurbanlık dana avı! Doğada kendi başlarına yetişiyorlar Moderna'dan korkutan korona sözleri: 6 ay içinde yeni mutasyonlar ortaya çıkacak Moderna'dan korkutan korona sözleri: 6 ay içinde yeni mutasyonlar ortaya çıkacak Kaçak elektrik denetiminde ekiplere taşlı ve sopalı saldırı: 3 yaralı Kaçak elektrik denetiminde ekiplere taşlı ve sopalı saldırı: 3 yaralı Kardeş kurbanı gencin son paylaşımı yürek burktu: Can alıcı gelmiş canım almaya Kardeş kurbanı gencin son paylaşımı yürek burktu: Can alıcı gelmiş canım almaya
Advertisement