İngilizce Eğitimi Alanında 58 Yıllık Tecrübe ve Güven - Son Dakika

İngilizce Eğitimi Alanında 58 Yıllık Tecrübe ve Güven

12.01.2012 08:57
İngilizce Eğitimi Alanında 58 Yıllık Tecrübe ve Güven

Bugüne kadar değişik İngilizce kursu çalışması yapmış birçok İngilizce ders almış ama mükemmel İngilizce eğitimi alamamış, İngilizce öğrenememiş olabilirsiniz.

Bugüne kadar değişik İngilizce kursu çalışması yapmış birçok İngilizce ders almış ama mükemmel İngilizce eğitimi alamamış, İngilizce öğrenememiş olabilirsiniz. Göz önünde bulundurunuz ki, bu sizin hatanız değil, çalıştığınız yöntemlerin eksikliği olabilir. Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setleri 'nin 58 yıldır Türkiye'de en çok satan İngilizce setleri olmasının nedeni, öğretim metodunun mükemmelliğidir.

Siz de, kuruluşumuzun İngilizce setleri ile İngilizce kursu alanındaki çalışmalarımızdan yararlanarak, İngilizce' yi kısa sürede, mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
500
Etlik Şehir Hastanesi Törenle Açıldı... Erdoğan: 'Bugün Türkiye 20'nci Şehir Hastanesine de Kavuştu. Bu Sayıyı 35'e Çıkartacağız' Etlik Şehir Hastanesi Törenle Açıldı... Erdoğan: 'Bugün Türkiye 20'nci Şehir Hastanesine de Kavuştu. Bu Sayıyı 35'e Çıkartacağız' Dünya ikincisi Doğa Koleji Erkek Basketbol Takımı, Türkiye'ye döndü Dünya ikincisi Doğa Koleji Erkek Basketbol Takımı, Türkiye'ye döndü Çanakkale'de 'Benim Hikayem Projesi' kapsamında öğrenciler kamerayla tanıştı Çanakkale'de 'Benim Hikayem Projesi' kapsamında öğrenciler kamerayla tanıştı
Kaynak: BasinOdasi.com.tr

Son Dakika Basın Bültenleri İngilizce Eğitimi Alanında 58 Yıllık Tecrübe ve Güven - Son Dakika

Bu haber BasinOdasi.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. BasinOdasi.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı BasinOdasi.com.tr kurumudur.

Advertisement