Son Dakika Haberleri: İngiltere Bu Sapığı Arıyor! Okula Giden Küçük Kızı Sokak Ortasında Taciz Etti

İngiltere Bu Sapığı Arıyor! Okula Giden Küçük Kızı Sokak Ortasında Taciz Etti

11 ay önce

İngiltere'de okula yürüyen kız çocuğunu takip ederek sokak ortasında taciz eden sapığın görüntüleri yayınlandı. Tüm şehir tacizcinin bulunması için seferber oldu.

İngiltere'nin Manchester şehrinde yaşanan bir olay tüm çevre halkını tedirgin etti. 10 Ocak günü, 11 yaşındaki bir kız çocuğunu okula giderken takip eden ve ıssız bir sokağın ortasında taciz eden adam her yerde aranıyor.

BİR SÜRE TAKİP ETTİ SONRA TACİZ ETTİ

Manchester'daki Liverton Drive kavşağında yaşanan olayın güvenlik kamerası görüntüleri yayınlandı. Videoda küçük kızı bir süre takip eden sapığın daha sonra bir ağacın arkasında onu eliyle taciz ettiği ve bir süre konuşup uzaklaştığı görüldü.

ÇOCUK DURUMU OKULDA ANLATTI

Kızın babası 36 yaşındaki John Southern 3 çocuğu olduğunu ve büyük kızının bu iğrenç olaya maruz kaldığını söyleyerek, "Kızım olaydan sekiz dakika sonra okula vardı ve annesi okuldan bir e-posta aldı, ben de evin güvenlik kamerası görüntülerini kaydettim" dedi.

BENZER BİR ŞİKAYET DAHA VAR

Olaydan herkesin haberdar olmasını istediğini söyleyen adam, evinin hemen önünde gerçekleşen oldaydan dolayı çok tedirgin olduklarını belirtti.

Olaydan sonra şehirdeki okullarda çocukları olan ebeveynlere uyarılar yapıldı. Bir gün önce aynı yerde yaşanan benzer bir olayla ilgili bir şikayet olduğu bilgisi alındı. 30'lu yaşlarda olduğu tahmin edilen adam her yerde aranıyor.


YORUMLAR


Ünlü Futbolcu Hakan Çalhanoğlu Boşanmak Üzere Olduğu Eşiyle Barıştı 4 Milyondan Fazla Kişiyi İlgilendiren Yemek Kartı Düzenlemesi Yarın Başlıyor

Son Dakika! CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: İYİ Parti'nin Ardından Saadet Partisi ile de Görüşeceğiz