Son Dakika Haberleri: İnşaattan Düşen Kardeşini Kollarıyla Tutan Abi-Kardeşten Sevindirici Haber

İnşaattan Düşen Kardeşini Kollarıyla Tutan Abi-Kardeşten Sevindirici Haber

7 gün önce

Adana'da inşaatın 12. katından düşen kardeşini kollarını açarak kurtrmaya çalışırken iki ayağı kırılan ağabey Ali Faraşoğlu taburcu edildi. Ağabeyi'nin üstüne düşen Emre Faraşoğlu ise yoğun bakıma alındı.

 Adana'da, bir asansör firmasında çalışan Ali ve Yunus Emre Faraşoğlu kardeşler, asansörlerini yapmak için anlaştıkları 12 katlı bir inşaata, çelik kızakları çıkarmak istedi. En üst kata çıkan Yunus Emre Faraşoğlu (20), aşağıdan ağabeyinin bağladığı kızakları vinçle yukarıya çekti. Ardından da tutmak için uzandı. Ancak bu sırada dengesini kaybederek düştü. Durumu gören ağabey Ali Faraşoğlu (24), ani bir refleksle kollarını açarak kardeşini tutmaya çalıştı. Ağabeyinin üzerine düşen Yunus Emre Faraşoğlu ağır yaralandı. Ali Faraşoğlu'nun ise bacakları kırıldı.

Hastanede yoğun bakıma alınan Yunus Emre Faraşoğlu'nun durumu ciddiyetini korurken, ağabey Ali Faraşoğlu'nun hastaneden taburcu edildiği öğrenildi.

İnşaatta 12. Kattan Düşen Kardeşini Fark Edip Tutmaya Çalıştı
4 Yaşındaki Çocuğa İstismarda Bulunan Sapık İçin 66 Yıl Hapis İstendi Çocuk İstismarcısı İçin Hazırlanan İddianamede Dikkat Çeken Detaylar

Öğrencilerin Hayatını Kurtaran Servis Şöförü: Öğrenciler "Pes Etme" Diye Bağırıyordu Adana'da Demiryolu Tünelinde İskele Devrildi: 1 Ölü, 2 Yaralı