Instagram hesabından fotoğrafını paylaşan Fahriye Evcen'e beğeni yağdı - Son Dakika

Instagram hesabından fotoğrafını paylaşan Fahriye Evcen'e beğeni yağdı

02.05.2020 12:58

Eşi ve oğluyla karantinada olan Fahriye Evcen, sosyal medya hesabından "Biz buna değeriz" diyerek bir marka için verdiği pozunu paylaştı. Evcen'in beyaz kıyafetler içinde verdiği poza beğeni yağdı.

Son zamanlarda sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan güzel oyuncu Fahriye Evcen, 6 yıldır reklam yüzü olduğu marka için verdiği bir pozu paylaşarak işbirliklerinin altıncı senesini kutladı.

PAYLAŞIMINA BEĞENİ YAĞDI

Eşi ve çocuğuyla paylaşım yapmaya başlayan Fahriye Evcen'in "Çünkü biz buna değeriz demeyi çok seviyorum" notuyla paylaştığı fotoğrafı kısa sürede 146 binden fazla beğeni aldı. Burak Özçivit ise eşi paylaşım yapar yapmaz beğendi.

Instagram hesabından fotoğrafını paylaşan Fahriye Evcen'e beğeni yağdı

BURAK'LA POZU 1 MİLYON BEĞENİ ALDI

Evcen, 5 gün öncede eşi Burak Özçivit'e sarıldığı fotoğrafı "Kalbim" notuyla paylaşmıştı. Çiftin samimi pozu ise bir milyon 400 bin beğeni almıştı.

Instagram hesabından fotoğrafını paylaşan Fahriye Evcen'e beğeni yağdı
Instagram hesabından fotoğrafını paylaşan Fahriye Evcen'e beğeni yağdı

Son Dakika Magazin Instagram hesabından fotoğrafını paylaşan Fahriye Evcen'e beğeni yağdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (25)
  • Müslüm : Önce insanları ünlü yapıyoruz sonra özel hayatlarını yaşamlarını eleştiriyoruz fotoğraflarını beğeniyoruz garip sanki başka iş güç kalmadı yani işin özeti birileri sosyal medya ya fotoğraf koyar video paylaşır herkes beğenir ama para iş teklifi o beğendiğin fotoğraf yada video sahibine para kazandırır beğenin eline ne geçiyor boş işler Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Leipzig, evinde Paris Saint Germain'i 2-1 mağlup etti CHP'li Mahmut Tanal, oy çuvalı üzerindeki pozunu paylaşıp Trump ve Biden'a sordu: Geleyim mi? Otomobilin çarptığı at aracın içine girdi! Talihsiz hayvan telef olurken kazada 1 kişi yaralandı YÖK Başkanı Saraç, pandemide yurt dışından Türkiye'deki üniversitelere usulsüz yatay geçişler yapıldığını doğruladı CHP'li Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'nun 'para verildi' iddialarına sert çıkış: Kanıtınız varsa ortaya koyun Trump mı, Biden mı? Hükümetten "ABD seçimlerinde kim kazanırsa Türkiye'ye yarar?" sorusuna yanıt Bayraktar AKINCI TİHA uzak meydana iniş-kalkış testini başarıyla tamamladı İzmir'de depremin ardından iki ayrı noktada yer altından sıcak su çıkmaya başladı