İnstagram oturum açma sorunu nedir? - Son Dakika

İnstagram oturum açma sorunu nedir?

06.07.2022 10:07
İnstagram oturum açma sorunu nedir?

İnstagram kullanıcıları oturum açma işlemlerinde yaşadığı sorunlar nedeniyle merak dolu sorular soruyor. Dün akşam saatlerinden bu yana sorun yaşayan kullanıcılar, İnstagram oturum açma sorunu nedir merak etti. Peki, İnstagram oturum açma sorunu nedir?

İnstagram oturum açma sorunu nedir, merak ediliyor. Dün akşam saatlerinde Instagram 'da akış yenilememe sorunu yaşanırken özellikle oturum açma konusunda olumsuz yorumlar yapıldı. Peki, İnstagram oturum açma sorunu nedir?

İNSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

İnstagram için son 24 saatte bildirilen kesintilere göre son 1 saattir çok sayıda kesintinin rapor edildiği gözükmekte ve aynı kesintilerin gün içinde de düşük seviyelerde yaşandığı görülmektedir.

İnstagram oturum açma sorunu nedir?
Downdedector
YORUMLAR
500
Meteoroloji'den İstanbul ve Ankara dahil 17 ile sarı kodlu uyarı! Ani sel ve su baskınları için tedbirli olunması istendi Meteoroloji'den İstanbul ve Ankara dahil 17 ile sarı kodlu uyarı! Ani sel ve su baskınları için tedbirli olunması istendi Beşiktaş kaçtı Alanya yakaladı! Kara Kartal, 3 farklı üstünlüğü koruyamayınca sahadan 1 puanla ayrıldı Beşiktaş kaçtı Alanya yakaladı! Kara Kartal, 3 farklı üstünlüğü koruyamayınca sahadan 1 puanla ayrıldı Muhalefet, 'Bir daha iktidara oy vermeyeceğim' diyenleri gözüne kestirdi: İktidara itiraz edenlerin yarısı oy verse kazanırız Muhalefet, 'Bir daha iktidara oy vermeyeceğim' diyenleri gözüne kestirdi: İktidara itiraz edenlerin yarısı oy verse kazanırız

Son Dakika Teknoloji İnstagram oturum açma sorunu nedir? - Son Dakika


Advertisement