Son Dakika Haberleri: İpek Tanrıyar'a Sahnede Sürpriz Evlilik Teklifi

İpek Tanrıyar'a Sahnede Sürpriz Evlilik Teklifi

5 ay önce

Bilecik'te sahnelenen oyunun sonundaki evlenme teklifi, ünlü tiyatro oyuncusu ve model İpek Tanrıyar'ı şaşkına çevirdi.

Bilecik'te sahnelenen oyunun sonundaki evlenme teklifi ünlü tiyatro oyuncusunu şaşkına çevirdi. Murat Evler, tüm seyircinin önünde elinde çiçekle sahneye gelerek sevgilisine evlenme teklifi etti, önüne diz çöktüğü tek taş yüzüğü Tanrıyar'ın parmağına taktı. Gözyaşlarına hakim olamayan Tanrıyar, "Osmanlı Devleti burada kurulmuş, biz de sizlerin huzurunda yeni bir yuva kurmak için 'Evet' diyorum." dedi.

"ÇOK GÜZEL BİR SÜRPRİZ YAPTI"

Oyun sonrası gazetecilere duygularını paylaşan ünlü tiyatro oyuncusu manken İpek Tanrıyar, "Tiyatro festivalinin şahaneliğini mi anlatayım, ne kadar güzel misafir edildiğimizi mi anlatayım. Hayatımdaki sayılı özel anların ve Tiyatroname ekibi ile birlikte oluşumuzu mu anlatayım? Ne anlatayım yani? Gerçekten çok teşekkür ediyorum. Sevgili Murat çok güzel bir sürpriz yaptı. Bekliyordum zaten ama. Nerede ve nasıl olacağını bilmiyordum. Bilecik tiyatro festivalinde Olgun Portakal isimli oyunun sahnesinde oldu. Başta Nami Esatgil hocama ve bütün ekip arkadaşlarımın haberi varmış. Ama ben sürprizlere çabuk uyanırım. Hiç benden kaçmaz yani. Bu sefer gerçekten vurdular ve gol attılar yani" ifadelerin kullandı.

"OSMANLININ KURULDUĞU YERDE YUVA KURMAYA ADIM ATTIK"

Konuşmasında; "Bilecik'te Osmanlı Devleti kuruldu, bizler de burada bir yuva kurmak için adım attık ve karar verdik" ifadelerini kullanan Oyuncu Tanrıyar; ' "Herkese ve bütün ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Tabi ki Murat'a. Sahnede söyledim burada da ifade edeyim. Bilecik, Osmanlı Devletinin kurulduğu yer. Böyle özel bir yerde biz de yuva kurmaya adım attık ve evet dedik. Herkese çok teşekkür ediyorum. Bilecik benim hayatımda artık unutulmayacak" şeklinde konuştu.

"YARDIMCI OLDUKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM"

Evlilik teklifinde bulunan arkadaşı Murat Evler ise "Nihayetinde bu evlilik teklifini yapanlardan birisi olduğum için ben de çok mutluyum. Ayrıca arkadaşlarımızın son derece nazik davranmaları ve bu güzelliği birlikte organize etmemizde yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyorum" dedi. Öte yandan oyun sonunda Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, oyunculara hediyeler takdim etti.
Plastik Poşet Beyanname Sürelerinde Düzenleme "Benden Olamaz" Deyip DNA Testi Yaptırdı, Çocuğun Babası Bakın Kim Çıktı! Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı