İphone 5S'ten Yeni Fotoğraflar - Son Dakika

İphone 5S'ten Yeni Fotoğraflar

15.08.2013 08:44
İphone 5S'ten Yeni Fotoğraflar

Son günlerde dedikoduların merkezindeki iPhone 5S'in yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

Son günlerde dedikoduların merkezindeki iPhone 5S'in yeni fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğraflar ise kamera modülünü içeren kasa parçası yer alıyor.

Apple'la ilgili birçok sızıntı haberi paylaşan Fransız Nowhereelse.fr sitesinde iPhone 5S'e ait olduğu ileri sürülen yeni fotoğraflar yayınlandı. Kaynak ise çeşitli sızıntıları toplayan Çinli Weibo sitesi.Fotoğraflarda iPhone 5S'in kamera modülünü içeren kasa parçaları bulunuyor. Parçalara baktığımızda ise 2012 Aralık ayında sızan iPhone 5S'in prototipine uyuyor. Çift LED flaşın yeri fotoğraflarda belli. Çift LED flaşla birlikte Apple cihazın flaş performansını arttıracak.

Kamera ile ilgili çeşitli iddialar var. Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddiaya göre iPhone 5S'te 8 megapiksel kamera yer alacak. Ancak kamerada ışığı daha iyi yakalamak için geniş F/2.0 diyafram bulunacak. Bir taraftan da Apple'ın her iPhone'da kamerayı biraz daha yükseltmesi baz alınarak, 8 megapiksel yerine daha yüksek megapikselli kameranın olacağı ileri sürülüyor. Sonuç olarak tüm detaylar 10 Eylül'dek etkinlikte belli olacak.

Kaynak: Scroll.com.tr
YORUMLAR
500

Son Dakika Teknoloji İphone 5S'ten Yeni Fotoğraflar - Son Dakika


Advertisement