Son Dakika Haberleri: Ünlü İş Adamı Uyuşturucu Bağımlısı Oğlunu Öldürdü, İlk İfadesi "Çok Pişmanım" Oldu

Ünlü İş Adamı Uyuşturucu Bağımlısı Oğlunu Öldürdü, İlk İfadesi "Çok Pişmanım" Oldu

2 yıl önce

İzmir'de kendisinden para isteyen ve çıkan tartışmada bıçak çeken uyuşturucu bağımlısı oğlunu öldüren iş adamı Nimet Tarlak, ilk ifadesinde ''Çok pişmanım'' dedi.

İzmir'de ünlü bir ayakkabı firmasının kurucusu olan Nimet Tarlak, uyuşturucu bağımlısı olduğunu öne sürdüğü oğlu Burak Tarlak'ı iki kurşunla öldürdü.

BABASIYLA PARA YÜZÜNDEN TARTIŞTI

İzmir'de 31 yıldır faaliyet gösteren bir ayakkabı firmasının kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan iş adamı Nimet Tarlak'ın (56) uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen oğlu Burak Tarlak, önceki akşam iş yerine geldiği babasından para istedi. Babası para vermeyi reddedince de aralarında tartışma çıktı. Bunun üzerine Burak Tarlak, bıçakla babasına saldırdı. Babası da ruhsatlı tabancasını çekerek, oğlunu iki kurşunla öldürdü.

Burak Tarlak ve eşi
"ÇOK PİŞMANIM"

Gözaltına alınan babanın ifadesinde, "Oğlum yıllardır çalışmıyor. Uyuşturucu da kullanıyor. Bunun için de sürekli benden para istiyordu. Bu nedenle aramızda sık sık tartışmalar yaşanıyordu. Tartışma sırasında kendimi kaybettim, ateş ettim. Çok pişmanım" dediği öğrenildi.

4 yıl önce Özge Tarlak ile evlenen Burak Tarlak'ın, geçen 11 Kasım'da Burakhan ismini verdiği bir oğlunun dünyaya geldiği ortaya çıktı.

(Kaynak: Sabah)


YORUMLAR


Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu

Mültecileri Kabul Eden Avrupa Ülkesine Türklerden Rekor Başvuru