İş Adamını Öldüren Suriyeli Çifte Kırmızı Bülten - Son Dakika
Güncel

İş Adamını Öldüren Suriyeli Çifte Kırmızı Bülten

İş Adamını Öldüren Suriyeli Çifte Kırmızı Bülten

Antalya’da geçtiğimiz yıl iş adamı 54 yaşındaki Enver Dündar’ı öldürdüğü iddiasıyla haklarında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle dava açılan Suriyeli çiftin yakalanması için kırmızı bülten çıkarıldı.

22.12.2015 15:54
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Antalya'da geçtiğimiz yıl iş adamı 54 yaşındaki Enver Dündar'ı öldürdüğü iddiasıyla haklarında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle dava açılan Suriyeli çiftin yakalanması için kırmızı bülten çıkarıldı.

Antalya'da orman ürünleri ticareti yapan 54 yaşındaki Enver Dündar'ı geçtiğimiz yıl Aralık ayında öldürüp, parmağındaki alyansına kadar alıp olaydan sonra ortadan kaybolduğu iddia edilen Muhammet A. ve eşi Takrit A. hakkında işadamını canavarca hisle öldürdüğü gerekçesiyle ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle Antalya 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açılmıştı. Olaydan sonra yurt dışına kaçtığı tespit edilen Muhammet ve eşi Takrit A., Antalya 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 2'nci duruşmaya da katılmadı. Mahkeme heyeti Suriyeli çiftin hakkında kırmızı bülten çıkarılmasına karar verdi. Dava ise 8 Mart 2016 tarihine ertelendi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Olay, 8 Aralık 2014 yılında Kepez ilçesi Fabrikalar Mahallesi Tevfik Fikret Caddesi üzerindeki bir apartmanın ikinci katında meydana gelmişti. Orman ürünleri ticareti yapan 54 yaşındaki Enver Dündar, evinde boğazı kesilip defalarca bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunmuştu. Olaydan sonra Enver Dündar'ın iş verdiği Suriyeli çiftten E.N. ile eşi H.N. gözaltına alınmış, ardından Dündar'ın iş verdiği diğer Suriyeli çift Muhammet A. ile eşi Takrit A. ise bulunamamıştı. Kayıp çiftin, diğer çifte cinayeti işlediklerine dair mesaj attığı tespit edilince E.N. ile eşi serbest bırakılmıştı. Olaydan sonra kaybolan Muhammet A. ile eşi Takrit A. hakkında Enver Dündar'ı canavarca hisle öldürdüğü gerekçesiyle ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle Antalya 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açılmıştı. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İş Adamını Öldüren Suriyeli Çifte Kırmızı Bülten - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement