İscehisar'da "Okuma Etkinliği" Düzenlendi - Son Dakika

İscehisar'da "Okuma Etkinliği" Düzenlendi

12.07.2011 16:20
İscehisar'da

İscehisar Üniversiteliler ve Mezunları Derneği tarafından "Okuma Etkinliği" düzenledi.

İscehisar Üniversiteliler ve Mezunları Derneği tarafından "Okuma Etkinliği" düzenledi.

İscehisar Yukarıöz Parkı'nda düzenlenen etkinliğe Kaymakam Hakan Engin, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Arıkoğlu, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Mehmet Balaban, Okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve Kur'an Kursu öğrencileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaymakam Engin, burada yaptığı konuşmada, "Hazreti Muhammed'in ilk emri

'Oku' olmuştur. Bizde boş zamanlarımızı okuyarak geçirirsek, ruhumuzu ve kültürümüzü zenginleştiririz. Etkinliği düzenleyen arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, katılımcılara saygılarımı sunuyorum. Böyle etkinliklerin devamını diliyorum" dedi.

İscehisar Üniversiteliler ve Mezunları Derneği Başkanı Abdurrahman Kılınçarslan ise etkinliğin "kitap okumaya çok fazla fırsat bulamamaktan yakınanlar için fırsat olduğunu" söyledi.

Kılınçarslan, "Okumak derneğimizin üzerinde ısrarla durduğu konulardan biri. Bu doğrultuda halkımıza ve öğrencilerimize hem elektronik hemde kitap ortamını kütüphanemizde sunmaya başladık. Bunların yanında kitaba ve okumaya dikkat çekmek için bu ve benzeri etkinlikleri yapmaya devam etmek istiyoruz" diye konuştu.

Yaklaşık 2 saat süren etkinlikte İşletme sahibi Avni Azgın tarafından okuyuculara ücretsiz içecek ikramında bulunuldu.

- AFYONKARAHİSAR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İscehisar'da 'Okuma Etkinliği' Düzenlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 7 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 278 kişi vefat etti, 20 bin 107 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 7 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 278 kişi vefat etti, 20 bin 107 yeni vaka tespit edildi DSÖ, Sinopharm aşısına acil kullanım onayı verdi DSÖ, Sinopharm aşısına acil kullanım onayı verdi Cani kadın, kocasını öldürüp parçalarını foseptik çukuruna attı Cani kadın, kocasını öldürüp parçalarını foseptik çukuruna attı İtalyan Carel, Türk firması CFM Soğutma'nın yüzde 51'ini satın alıyor İtalyan Carel, Türk firması CFM Soğutma'nın yüzde 51'ini satın alıyor AK Parti'nin çizgi film videosunu amacına ulaştığı için sildiği öğrenildi AK Parti'nin çizgi film videosunu amacına ulaştığı için sildiği öğrenildi Yemek yapmak için mutfağa girmişti, ocağın üstündeki yılanla karşılaştı Yemek yapmak için mutfağa girmişti, ocağın üstündeki yılanla karşılaştı Belarus'ta kırmızı beyaz ayakkabı ve çorap giyen kadına para cezası verildi Belarus'ta kırmızı beyaz ayakkabı ve çorap giyen kadına para cezası verildi Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti! Kapanma öncesine dönmek için neredeyse 2 ay var Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti! Kapanma öncesine dönmek için neredeyse 2 ay var
Advertisement