Cinsiyet değiştirmek için gittiği doktor, aşırı kilolarından dolayı 5-10 yıl içinde öleceğini söyledi - Son Dakika

Cinsiyet değiştirmek için gittiği doktor, aşırı kilolarından dolayı 5-10 yıl içinde öleceğini söyledi

22.01.2021 15:38

İskoçya'da 260 kilo ağırlığındaki kadının cinsiyet değiştirmek için gittiği doktor, fazla kiloları nedeniyle bunun mümkün olmadığını söyledi. Günde 5 bin kalori alan kadın "5-10 yıl içinde ölecekmişim, öğrenmiş oldum" ifadelerinde bulundu.

Birleşik Krallığa bağlı İskoçya'nın Airdrie kentinde yaşayan 260 kg ağırlığındaki AJ adlı kadın, cinsiyet değiştirmek için bir uzmana başvurdu. 6 yıldır hiç evden çıkmayan ve günlük 5 bin kaloriyle beslenen AJ, acı haberi doktorlardan aldı.

KİLOLARI ENGEL

AJ, vücudunun kendisini yansıtmadığını ifade ederek, "Cinsiyet değiştirmek istedim. Ancak aşırı kilolarım buna engel olmakla birlikte ne zaman öleceğimi de öğrenmiş oldum" dedi. Doktorlar, AJ'nin olduğu gibi yemeye devam etmesi durumunda, aşırı kilodaki 5 veya 10 yıl içinde ölebileceğini söyledi.

35 MİLYON AŞIRI KİLOLU İNSAN VAR

Öte yandan, Birleşik Krallık genelinde 35 milyon dolayında aşırı kilolu kişi bulunuyor. Araştırmalara göre obezlerin yüzde 37'sinin koronavirüsten ölme riski var.

Cinsiyet değiştirmek için gittiği doktor, aşırı kilolarından dolayı 5-10 yıl içinde öleceğini söyledi
Cinsiyet değiştirmek için gittiği doktor, aşırı kilolarından dolayı 5-10 yıl içinde öleceğini söyledi

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Cinsiyet değiştirmek için gittiği doktor, aşırı kilolarından dolayı 5-10 yıl içinde öleceğini söyledi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Ermenistan Başbakanı Paşinyan, darbe girişiminden eski Devlet Başkanı Serj Sarkisyan'ı sorumlu tuttu Borsa günü yükselişle tamamladı İran ve ABD'yi savaşın eşiğine getiren füze saldırısının detayları ortaya çıktı Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar Son Dakika: Yapılandırmada son gün olması nedeniyle görevli personel ve ödeme yapacaklar kısıtlamadan muaf tutulacak Koronavirüsü yok eden cihaz Van'dan 4 ülkeye ihraç edildi AB beyaz eşya ve elektrikli ürünlerin enerji sınıflarını yeniden belirledi Son Dakika! Normalleşmenin ele alınacağı kritik Kabine toplantısı başladı