İslahiye'de Zirai Mücadele - Son Dakika

İslahiye'de Zirai Mücadele

02.01.2012 14:01
İslahiye'de Zirai Mücadele, System.String[]

İslahiye Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mehmet Yanar, 6 Ocak 2012 tarihinde, "Tarla Faresi ile Mücadele" konulu eğitim çalışması düzenleneceğini bildirdi.

İslahiye Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mehmet Yanar, 6 Ocak 2012 tarihinde, "Tarla Faresi ile Mücadele" konulu eğitim çalışması düzenleneceğini bildirdi.

Yanar, yaptığı yazılı açıklamada, 6 Ocak Cuma günü saat 13.30'da İlçe Halk Kütüphanesi Salonu'nda düzenlenecek olan eğitim toplantısında, katılımcılara tarla faresi ile mücadele yöntemleri hakkında ayrıntılı bilgiler verileceğini belirtti.

Yanar, toplantının bölge çiftçisi açısından önemli olduğunu ve tüm çiftçiler ile muhtarların eğitim toplantısına katılabileceğini kaydetti.

- GAZİANTEP

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İslahiye'de Zirai Mücadele - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gençlerin telefon kullanımına yönelik dikkat çeken araştırma: Yemeyip içmeyip telefon alıyorlar HDP'li Hasip Kaplan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küstah tehdit: Ona muhteşem bir jübile düşünüyoruz "Bir şekilde göreve döneceğim" diyen Trump hızlı başladı: Cumhuriyetçi Parti içindeki muhalifleri korku bastı 17 yaşındaki genç kız otelin 8. katından düşerek can verdi Fransa Bilim Konseyi Başkanı Delfraissy: Son 3 haftadır mutasyonlar oyunun kurallarını tamamen değiştirdi Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu