Son Dakika Haberleri: İstanbul-Bodrum Uçağında Yanlış Anons Korku Dolu Anlar Yaşattı!

İstanbul-Bodrum Uçağında Yanlış Anons Korku Dolu Anlar Yaşattı!

25 gün önce

İstanbul-Bodrum uçağında yanlışlıkla yapılan "Kemerlerinizi bağlayın denize zorunlu iniş yapıyoruz" anonsu yolcuların panik yaşamasına neden oldu. Uçakta bulunan bir yolcu korkudan fenalaştı.

İstanbul-Bodrum Uçağında Yanlış Anons Korku Dolu Anlar Yaşattı!, System.String[]

İstanbul- Bodrum uçağında yapılan "Kemerlerinizi bağlayın denize zorunlu iniş yapıyoruz" anonsu yolcuların panik yaşamasına neden oldu. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

BÜYÜK PANİK YAŞANDI

İstanbul havalimanından 20.35'da kalması gereken İstanbul-Bodrum uçağı rötarlı olarak 21.00'da kalktı. İddiaya göre, uçağın geç kalmasıyla gerilen yolcular Milas-Bodrum hava alanına iniş esnasında yapılan anons sorası bir anda panik yaşadı. İkramların ardından yapılan "Kemerlerinizi bağlayın denize zorunlu iniş yapıyoruz" anonsu yolcuları korkuttu. Yaşanan panik sonrasında hostesler kaptanın yanına giderek ne olduğunu anlamaya çalıştı. Yapılan ikinci anonsla ilk anonsun otomatik anons olduğu ve yanlışlıkla devreye girdiği anlaşıldı. Bir çok yolcu uçağın denize inmeyeceğini anlayınca rahat bir nefes aldı.

BİR YOLCU KORKUDAN FENALAŞTI

Uçakta bulunan bir yolcunun ise korkudan fenalaştığı öğrenildi. Hosteslerin fenalaşan yolcunun koluna girerek uçağın ön tarafına götürdüğü anlar ise cep telefonu kameralarına yansıdı. Uçağın Milas-Bodrum havaalanına güvenli bir şekilde inmesiyle uçakta bulunan yolcular rahat bir nefes aldı.

Haber Yayın Tarihi : 24.04.2019 12:17 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Erzincan'da 7 Kilo 300 Gram Ağırlığında Dev Mantar Bulundu Aydın'da 9 Gündür Aranan Adamın Cesedi Denizli'de Bulundu Ankara'da Yol Kenarında Telef Olmuş 40 Çinçilla Bulundu