İstanbul'da tatil trafiği başladı, yoğunluk yüzde 53'e ulaştı - Son Dakika

İstanbul'da tatil trafiği başladı, yoğunluk yüzde 53'e ulaştı

28.10.2020 16:17

İstanbul'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatilini, hafta sonuyla birleştirip yola çıkanlar nedeniyle trafik yoğunluğu yaşanıyor. Saat 16.00 itibarıyla trafik yoğunluğu 53'e ulaştı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve hafta sonu tatilini cuma günü ile birleştirip, 4 buçuk günlük tatile çıkacak olanlar yola çıktı. İstanbul trafiğindeki yoğunluk da arttı.

TRAFİK DURMA NOKTASINA GELDİ

Özellikle köprü ve bağlantı yollarındaki yoğunluk dikkat çekti. Trafik zaman zaman durma noktasına geldi. Kadıköy D-100 karayolunda her iki yönde de trafik yoğunluğu yaşandı. Saat 16.00 itibarıyla trafik yoğunluğu 53'e yaklaştı.

İstanbul'da tatil trafiği başladı, yoğunluk yüzde 53'e ulaştı
İstanbul'da tatil trafiği başladı, yoğunluk yüzde 53'e ulaştı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İstanbul'da tatil trafiği başladı, yoğunluk yüzde 53'e ulaştı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Apple önümüzdeki yıl AirPods kulaklıkların tasarımını değiştirecek Azerbaycan ordusu 13 köyü daha Ermenistan'ın işgalinden kurtardı! Aliyev, Berde için intikam yemini etti Fransa'da Ermeni protestocular otoyolu kapatarak, Türklere saldırdı: 5 yaralı Sınav dönemi başlıyor, detaylar netleşti: Herkes okula gidecek, koronalı öğrenci izole ortamda sınava alınacak Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 21 kişi yaşamını yitirdi Gözaltına alınan kadının iç çamaşırından uyuşturucu ve hassas terazi çıktı