İvrindi' de Okuma Saatleri Devam Ediyor - Son Dakika

İvrindi' de Okuma Saatleri Devam Ediyor

08.04.2017 10:39
İvrindi' de Okuma Saatleri Devam Ediyor, System.String[]

Balıkesir’in İvrindi ilçesinde, BENGİ projesi kapsamındaki okuma saati etkinlikleri tüm okullarda devam ediyor.

Balıkesir'in İvrindi ilçesinde, BENGİ projesi kapsamındaki okuma saati etkinlikleri tüm okullarda devam ediyor. İvrindi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Şehit Turan Kurt Ortaokulu'ndaki etkinliklere, Kaymakam Server Sinanoğlu, Belediye Başkanı Recai Baytar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yücel ve öğretmenler de eşlik etti.

Balıkesir'de eğitim kalitesinin artmasına katkıda bulunmak için Vali Ersin Yazıcı'nın öncülüğünde başlatılan BENGİ projesi tüm ilçelere büyük hareket getirirken, İvrindi'de de etkinlik üzerine etkinlik yapılmaya başlandı. Kaymakam Server Sinanoğlu'nun öncülüğündeki ekip okulları gezerken, uygulama öğrenci ve velileri sevindirdi. Projenin eğitime çok olumlu katkılarının olduğunu anlatan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yücel." Her yönü ile eğitime şekil veren BENGİ projesinin kısa zamanda yararları görülmeye başladı. Projenin, okul, ilçe ve il düzeyinde de bir farkındalık oluşturduğu gözlenmektedir. Etkinliklerimize Kaymakamız Server Sinanoğlu ve Belediye Başkanımız Recai Baytar'da katılmaktadır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaymakam Server Sinanoğlu, okuma etkinliğinin sonunda öğretmen ve öğrencilerle söyleşide bulundu. - BALIKESİR

İvrindi' de Okuma Saatleri Devam Ediyor
İvrindi' de Okuma Saatleri Devam Ediyor
İvrindi' de Okuma Saatleri Devam Ediyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İvrindi' de Okuma Saatleri Devam Ediyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan: Gıda, petrol ve döviz fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle enflasyon arttı Son Dakika: Türkiye'nin şartlarını yerine getirmeyen sosyal medya devlerine 30 milyon TL ceza kesildi Son Dakika! Kahramanmaraş'ta otele baskın yapan polisle şüpheli arasında çatışma çıktı: 2'si polis 5 yaralı Vaka sayısının patladığı Adana için ürküten sözler: Boş sedye bile yok, morgların önünde kuyruklar oluştu Turistlerin çekildiği sahillerde yunuslardan görsel şov! Vatandaşlar telefonlara sarıldı Mehmet Ali Erbil, kızının fotoğrafındaki göğüs dekoltesinden rahatsız olunca emoji kullanarak sansür uyguladı Brezilya'da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış Karlar üzerinde mayolu pozlar veren Defne Samyeli, fit vücuduyla göz kamaştırdı