İzmir Konfederasyonu Başkanlığı'na oy birliğiyle yeniden Ferhan Ademhan seçildi - Son Dakika

İzmir Konfederasyonu Başkanlığı'na oy birliğiyle yeniden Ferhan Ademhan seçildi

05.07.2022 21:37
İzmir Konfederasyonu Başkanlığı'na oy birliğiyle yeniden Ferhan Ademhan seçildi

İzmir Konfederasyon Başkanlığı'na oy birliğiyle Ferhan Ademhan seçildi. Bir dönem daha başkanlık yapma teklifini kabul ettiğini ve görev bildiğini belirten Ademhan, "Ben İzmir'de sivil toplum kuruluşların çatısı olan İzmir konfederasyonunu hak ettiği yerde olmadığını düşünüyorum. Hak ettiği yere getirilmesi için federasyon başkanlarımla beraber birlik beraberlik içinde elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz" diye konuştu.

İzmir Sivil Toplum Kuruluşları çatısı ve il Konfederasyonu olan İzmir Konfederasyon Başkanlığı'na oy birliğiyle Ferhan Ademhan seçildi.

"TEKLİFİ KABUL ETTİM, GÖREV BİLDİM"

Ademhan, yaptığı açıklamada "Yedi yıl önce İzmir'de birlik ve beraberlik ile sivil toplum kuruluşlarının gücünün anlaşılması hak ettiği değeri alması için kurduğumuz İzmir Konfederasyonu çok büyük ve başarılı işlere imza attı. 7 yıl aradan sonra İzmir Konfederasyon değerli federasyon başkanları yönetimi ve başkanı Yalçın Kocabıyık tarafından oybirliğiyle bir dönem daha başkanlık yapmam için karar alındı. Teklifi kabul ettim, görev bildim. Şimdi 7 yıl öncesinden yarım kalan projelerimizi tamamlamak adına görevi kabul ettim." dedi.

"İZMİR KONFEDERASYONU HAK ETTİĞİ YERDE DEĞİL"

Sözlerini sürdüren Ademhan, "Dünyanın veülkemizin geçtiği bu zorlu süreçte yaşananlara duyarsız kalamazdım, İzmir'in sivil toplum kuruluşlarının en üst noktası olan İzmir Konfederasyon başkanlığını kabul ettim ve birlikte İzmir'imiz için hayırlı hizmetler yapmayı Allah nasip etsin. O dönemde medyadan bir arkadaşımız sivil toplum kuruluşlarının efendisi diye bana sıfat yakıştırmıştı. Ben İzmir'de sivil toplum kuruluşların çatısı olan İzmir konfederasyonunu hak ettiği yerde olmadığını düşünüyorum. Hak ettiği yere getirilmesi için federasyon başkanlarımla beraber birlik beraberlik içinde elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz" diye konuştu.

YORUMLAR
500
Güvenlik kamerası ve saldırgan köpekle polis baskınına karşı önlem almış Güvenlik kamerası ve saldırgan köpekle polis baskınına karşı önlem almış Bostanlı Paten Pisti gençlerin yeni gözdesi Bostanlı Paten Pisti gençlerin yeni gözdesi Şeftalide rekolte yüksek, fiyatlar düşük Şeftalide rekolte yüksek, fiyatlar düşük

Son Dakika Güncel İzmir Konfederasyonu Başkanlığı'na oy birliğiyle yeniden Ferhan Ademhan seçildi - Son Dakika


Advertisement