İzmir'deki deprem sonrası tsunami paniği! Cadde ve sokaklar göle döndü - Son Dakika

İzmir'deki deprem sonrası tsunami paniği! Cadde ve sokaklar göle döndü

30.10.2020 15:51

İzmir Seferihisar merkezli 6,6 büyüklüğündeki deprem büyük panik yarattı. İzmir'in bazı ilçelerinde binalar yıkıldı, Seferihisar'da deprem nedeniyle deniz taşarken cadde ve sokaklar su altında kaldı.

Ege Denizi'nde merkez üssü İzmir'in Seferihisar ilçesi açıkları olan 6.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İzmir'de yoğun olarak hissedilen deprem, büyük paniğe neden oldu.

Seferihisar'da deprem nedeniyle deniz taştı, cadde ve sokaklar su altında kald

BAZI BİNALAR YIKILDI

Bazı evlerin yıkıldığı belirtilirken, çok sayıda bina da hasar gördü. Deprem İzmir'in yanı sıra çevre illerde de hissedildi. İzmir ve çevresi bugün saat 14.51.'de büyük bir depremle sallandı. Vatandaşlar, panik içerisinde ev ve iş yerlerinden dışarı çıkarken, bir süre sonra Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, depremin merkez üssünü Ege Denizi'nde İzmir'in Seferihisar ilçesinin 17.26 kilometre açığı olarak açıkladı.

Seferihisar'da deprem nedeniyle deniz taştı, cadde ve sokaklar su altında kald

CADDE VE SOKAKLARI SU BASTI

Öte yandan İzmir'in Seferihisar ilçesinde depremin etkisiyle deniz seviyesi yükseldi. Bölgede bulunan bazı cadde ve sokaklar su altında kaldı.

SOYER: 20'YE YAKIN BİNADA YIKIM İHBARI ALDIK

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, 20 yakın binada yıkım ihbarı aldıklarını aktardı.

İzmir'deki deprem sonrası tsunami paniği! Cadde ve sokaklar göle döndü

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İzmir'deki deprem sonrası tsunami paniği! Cadde ve sokaklar göle döndü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'de meydana gelen depremde viyadük yıkıldı Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde 4 kişi hayatını kaybetti, 120 kişi yaralandı Son Dakika: İzmir'deki deprem sonrası AFAD'dan uyarı: Hasarlı yapılara girilmemeli TFF, İzmir'deki deprem nedeniyle 4 maçı ileri bir tarihe erteledi Oyun oynarken depreme yakalanan gencin yaşadığı korku kamerada Mustafa Kılıç isimli sosyal medya kullanıcısı, İzmir depremini 15 saat önceden haber verdi Son dakika: İzmir'i sallayan depremde bazı binalar yıkıldı! Gelen görüntüler korkunç Son Dakika: Yaşlı komşusuna şiddet uygulayan ünlü şarkıcı Halil Sezai tahliye edildi