Son Dakika Haberleri: Jimnastik Yarışmasında Michael Jackson Temalı Performans, Sosyal Medyayı Salladı

Jimnastik Yarışmasında Michael Jackson Temalı Performans, Sosyal Medyayı Salladı

11 ay önce

ABD'nin Kaliforniya kentinde düzenlenen üniversiteler arası jimnastik yarışmasına takımıyla katılan Katelyn Ohashi, Michael Jackson'ın unutulmaz şarkılarına yer verdiği performansıyla izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

Jimnastik Yarışmasında Michael Jackson Temalı Performans, Sosyal Medyayı Salladı, System.String[]

Kaliforniya Üniversitesi'nden (UCLA) jimnastik sporcusu Katelyn Ohashi, ABD'nin Kaliforniya eyaletinin Anaheim kentinde düzenlenen üniversiteler arası jimnastik yarışmasında sergilediği performansla kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

TAKIMINI ZAFERE TAŞIDI

Ohashi'nin sergilediği kusursuz performans UCLA kadın jimnastik takımını yarışmada zafere taşıdı. Ünlü müzisyen Michael Jackson'ın en çok sevilen parçalarından oluşan bir kolaj ile figürlerini harmanlayan 20 yaşındaki genç atletin koreografisi izleyenlerin büyük beğenisi topladı. Ohashi'nin yarışmanın her bir jürisi tarafından 10 tam puan kazanan 1 buçuk dakikalık performansı, seyirciler tarafından çok beğenilirken, genç sporcunun figürlerini sergilediği sırada salonda uzun süre alkışın durmadığı görüldü.

MİLLİ TAKIMI BIRAKMAK ZORUNDA KALMIŞTI

UCLA takımına 2015 senesinde katılan Ohashi, ABD Jimnastik Milli Takımı için mücadele etmiş ancak daha sonra sırtındaki kırık ve her iki omzundaki bağlarda oluşan kopma sebebiyle milli takımı bırakmak zorunda kalmıştı. Ohashi geçen Nisan ayında takımının NCAA Women's Gymnastics Championships'i (Amerikan Kolej Sporları Kurumu Kadın Jimnastik Şampiyonası) kazanmasının ardından yaptığı açıklamada, takımının şampiyona için St. Louis'e yapacağı yolculuktan bir gece önce ciddi bir trafik kazası geçirdiğini duyurmuştu.

Jimnastik Yarışmasında Michael Jackson Temalı Performans, Sosyal Medyayı Salladı
Haber Yayın Tarihi: 14.01.2019 08:45 

YORUMLAR


Eğlence mekanında kadın garson kavgası: 1 yaralı
Kasım ayı enflasyonu sonrası memur ve emekli zammı ne kadar olacak? +18 filmlerle olay olan Sibel Kekilli yeni filminde terörist rolünü oynayacak