Kadınlar cadde ortasında birbirine girdi, ilginç anlar kameraya yansıdı - Son Dakika

Kadınlar cadde ortasında birbirine girdi, ilginç anlar kameraya yansıdı

25.01.2021 17:46

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde bilinmeyen sebepten dolayı bir grup kadın arasında cadde ortasında saç saça, yumruk yumruğa kavga yaşandı. Kameraya yansıyan görüntülerde, kadınların kavgasını erkeklerin ayırmaya çalıştığı görüldü.

Adapazarı ilçesi Milli Egemenlik Caddesinde yaşanan olayda,bir grup kadın arasında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma yaşandı. Kısa sürede büyüyen tartışma kavgaya dönüştü.

KADINLARI, ÇEVREDEKİLER SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI

Cadde ortasında saç saça, yumruk yumruğa giren kadınlar çevredeki vatandaşlar sakinleştirerek ayırmaya çalıştı. Kavga anı ise, çevredeki bir vatandaş tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi.

Kadınlar cadde ortasında birbirine girdi, ilginç anlar kameraya yansıdı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kadınlar cadde ortasında birbirine girdi, ilginç anlar kameraya yansıdı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Netflix'ten Türkiye abonelik ücretlerine zam: En büyük artış yüzde 50 ile temel pakette gerçekleşti Evlilik dışı ilişkiden dünyaya getirdiği bebeğini öldürüp çöpe attı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. İlhan'dan tavsiye: e-Nabız üzerinden oluşturulan aşı kartları, pasaport olarak kullanılabilir Cristian Baroni'nin G.Saray yenildikten sonra yaptığı paylaşım gündem oldu İnşaatta çalışan kardeşlerin kavgası kanlı bitti! İkisi mezarda diğeri firarda FETÖ'nün Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik skandal ilanına AK Parti'den sert tepki: İhanetlerine yeni bir sayfa eklediler Ameliyat masasına yatan ünlü şarkıcı Lara, dudaklarını küçülttü Koronayı hafif atlatan çocuklarda görülen MIS-C hastalığında, ilk ölümcül vakalar görülmeye başlandı