Kadınlar Renkli Fotoğraf Karelerinde - Son Dakika

Kadınlar Renkli Fotoğraf Karelerinde

3 yıl önce

Foça’da düzenlenen ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ etkinlikleri kapsamında açılan fotoğraf sergisi, sanatseverler tarafından beğenildi.

Kadınlar Renkli Fotoğraf Karelerinde, System.String[]

Foça'da düzenlenen '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' etkinlikleri kapsamında açılan fotoğraf sergisi, sanatseverler tarafından beğenildi.


"Emeğin renkleri kadınlarımız" ismiyle, belgesel üslupla çekilmiş 26 renkli fotoğraf karesinin yer aldığı sergi, Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezinde açıldı. Foça Garnizon ve Amfibi Görev Grup Komutanı Tümamiral Aydın Şirin ve eşi Özlem Şirin ile Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ve eşi Derya Demirağ'ın da katıldığı açılışta sergisi hakkında konuşan Çiğdem Yılmaz, "Vurgulamak istediğim tema; emekçi kadınların yaşadıkları karşısındaki güçlüklere ve zorluklara rağmen yüzlerindeki tebessümü ve güzelliği hiçbir zaman yitirmemesiydi. Bu fotoğraflarda, 8 farklı ilde çalışan kadınların yaşam mücadelesini aktarıyorum. Kadınlar bir şiirdir diyorum. Kadınlar bir türküdür, güzelliktir, renktir diyorum" şeklinde konuştu.


Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezindeki sergi, 17 Mart Cuma gününe dek izlenebilecek. - İZMİR

Haber Yayın Tarihi: 13.03.2017 04:07 Kaynak: İHASon Dakika

Payas-İskenderun arası yol ücretsiz oldu
BAE Prensi Şeyh Halid bin Sultan El Kasımi'nin uyuşturucudan öldüğü kesinleşti Sigara tiryakilerini üzecek iddia: 5 Ocak'ta büyük zam gelecek