Son Dakika Haberleri: Kafaoğlu'ndan Manyas Ziyareti

Kafaoğlu'ndan Manyas Ziyareti

7 ay önce

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Manyas ilçesini ziyaret etti.

Kafaoğlu'ndan Manyas Ziyareti, System.String[]
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Manyas ilçesini ziyaret etti.

AK Parti Manyas İlçe Başkanı İbrahim Koman ve partililer tarafından karşılanan Kafaoğlu, ilçe örgütüyle bir araya geldi.

Kafaoğlu, burada yaptığı konuşmada, yerel seçimlere dikkat çekerek, "Manyas'ta seçimi alacağımızdan kuşkum yok. Ben yüksek oy bekliyorum. AK Parti'ye gelecek her oy sayın Cumhurbaşkanımızın da bizim de çalışma şevkimizi arttırıyor. Bunun yanında gelen her oy mazlum ülkelerdeki vatandaşların da gözyaşlarının dinmesine vesile oluyor." dedi.

İlçede esnaf ziyaretinde bulunan Kafaoğlu, ardından Kırsal Kızıksa İlk ve Ortaokulu'nu ziyaret ederek burada öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıttı.

Kafaoğlu'na ziyaretinde Genel Sekreter Yardımcısı Cemil Şahin, İtfaiye Daire Başkanı Halil Yılmaz, BASKİ Genel Müdürü Talat Özen de eşlik etti.2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Belediye Başkanlarının Katıldığı Programda Erdoğan Sürprizi Piar Araştırma, 9 İlin Anket Sonuçlarını Yayınladı! Bursa'da CHP Yarışı Önde Götürüyor