Kahramanmaraş İhlas Öğrenci Yurdu'nda Mezuniyet Sevinci - Son Dakika

Kahramanmaraş İhlas Öğrenci Yurdu'nda Mezuniyet Sevinci

15.05.2016 16:53
Kahramanmaraş İhlas Öğrenci Yurdu'nda Mezuniyet Sevinci, System.String[]

Kahramanmaraş İhlas Öğrenci Yurdu’nda mezuniyet etkinliği düzenlendi.

Kahramanmaraş İhlas Öğrenci Yurdu'nda mezuniyet etkinliği düzenlendi.

Yurt personeli ve öğrencilerin katılığı programda, mezun olan ikisi Afgan olmak üzere 15 öğrenciye çeşitli hediyer verildi.

Kahramanmaraş İhlas Yurdu yöneticilerinden Ahmet Cemil Önder; milli birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, "Öğrencilerimizin insanlığa faydalı işler yapmasını, 'İnsanların hayırlısı insanlara faydalı olandır' Hadisi Şerifini kendilerine prensip edinmelerini temenni ederim. Bundan sonraki hayatlarında da başarılar dilerim "dedi.

Mezuniyet programı kesilen pasta ve çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. - KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş İhlas Öğrenci Yurdu'nda Mezuniyet Sevinci
Kahramanmaraş İhlas Öğrenci Yurdu'nda Mezuniyet Sevinci

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kahramanmaraş İhlas Öğrenci Yurdu'nda Mezuniyet Sevinci - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Güne düşüşle başlayan altın 463 liradan işlem görüyor Son Dakika! Devlet Bahçeli'den Bülent Arınç'a sert tepki: Bu gafil terör propagandasını alenen yapmıştır Son Dakika! MHP lideri Bahçeli'den Alaattin Çakıcı açıklaması: Benim dava arkadaşımdır; ülkücüden mafya, mafyadan da ülkücü olmaz Bakan Soylu kadına şiddete karşı savaş açtı: Gecikmeyin bile demiyorum, acele edin Ahmet Çakar'dan Terim ve maçın hakemine sert sözler: Ben o zaman 40 yıl hokkabazlık yapmışım Dünyaya gözlerini açar açmaz ölüme terk edilen bebek yaşam mücadelesini kaybetti 13 yaşındaki kız çocuğunu istismar eden sapıklar, ceza alacaklarını öğrenince firar etti Evlilik yıl dönümü hediyesi 'Hacı Murat'a 200 bin lira teklif ettiler, düşünmeden reddetti