Kamyon Tekerinin Altında Kalan Yusuf Taburcu Oldu - Son Dakika

Kamyon Tekerinin Altında Kalan Yusuf Taburcu Oldu

11.04.2015 14:25

- Yusuf Durmaz - Ev - Taburcu oldu- Evde yatarken - Oyuncaklarla oyun oynarken - Bacağındaki alçı Sivas'taki "mucize" kurtuluş- Vücudunun yarısı kamyonun tekerinin altında kalan 6 yaşındaki Yusuf Durmaz, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi Sivas'ta vücudunun yarısı kamyonun tekerinin altında kalan ve kriko yardımıyla kurtarılan 6 yaşındaki Yusuf Durmaz, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.

- Yusuf Durmaz - Ev - Taburcu oldu- Evde yatarken - Oyuncaklarla oyun oynarken - Bacağındaki alçı Sivas'taki "mucize" kurtuluş- Vücudunun yarısı kamyonun tekerinin altında kalan 6 yaşındaki Yusuf Durmaz, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi Sivas'ta vücudunun yarısı kamyonun tekerinin altında kalan ve kriko yardımıyla kurtarılan 6 yaşındaki Yusuf Durmaz, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Ortopedi Servisi'nden dün akşam saatlerinde taburcu edilen Durmaz, Akdeğirmen Mahallesi'ndeki evinde oyuncaklarıyla vakit geçiriyor.Durmaz, hastanede sıkıldığını ve eve geldiği için mutlu olduğunu belirterek, "En çok oyuncak arabamı seviyorum. Büyüyünce pilot olmak istiyorum" dedi.Anne Şükran Durmaz ise Yusuf'un yarım gövde alçıya alındığını 45 gün alçıda kalacağını belirtti. Yusuf'un bakımını eşiyle yaptığını anlatan anne Durmaz, "Dün akşam hastaneden çıkıp eve geldiğimizde Yusuf çok mutluydu ancak bir süre sonra alçılardan sıkıldı, yürümek istiyor" diye konuştu.Yusuf'un belirli aralıklarla kontrole gideceğini belirten anne Durmaz, çocuğunun bir an önce sağlığına kavuşmasını istediğini söyledi.Sivas'ta, 27 Mart'ta vücudunun yarısı kamyon tekerleğinin altında kalan 6 yaşındaki Yusuf Durmaz, şoförün durumu fark ederek durmasının ardından, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, itfaiye ve sağlık ekiplerinin çalışmaları sonucu kriko yardımıyla kurtarılmış, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Kamyon Tekerinin Altında Kalan Yusuf Taburcu Oldu
Kamyon Tekerinin Altında Kalan Yusuf Taburcu Oldu
Kamyon Tekerinin Altında Kalan Yusuf Taburcu Oldu
Kamyon Tekerinin Altında Kalan Yusuf Taburcu Oldu

Rıza Çalımbay: 'Kafamızdaki tek düşünce kupayı almak' Rıza Çalımbay: 'Kafamızdaki tek düşünce kupayı almak' Sivaslı Fırıncı: Para Kazanamıyoruz. Şu Anda Sivas'ta En Az 50 Tane Fırın Devrediyor Sivaslı Fırıncı: Para Kazanamıyoruz. Şu Anda Sivas'ta En Az 50 Tane Fırın Devrediyor Endemik yılanların güç gösterisi kameraya yansıdı Endemik yılanların güç gösterisi kameraya yansıdı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kamyon Tekerinin Altında Kalan Yusuf Taburcu Oldu - Son Dakika


Advertisement