Son Dakika Haberleri: Kara Yazı bu akşam Kanal D'de başlıyor!

Kara Yazı bu akşam Kanal D'de başlıyor!

9 ay önce

Başrollerinde Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı ve Ushan Çakır'ın yer aldığı yeni dizi Kara Yazı bu akşam Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşacak.

Kara Yazı bu akşam Kanal D'de başlıyor!, System.String[]


Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve tek hayali kimya öğretmenliği yapabilmek olan Yaren Uluçınar'ın hikâyesini konu alan Kara Yazı'nın senaryosu  Gümüş,  Sıla, Karadayı,  Kara Para Aşk,  Lale Devri,  Yer Gök Aşk,  Melekler Korusun gibi rating rekortmeni dizileri kaleme alan ünlü senaristlerin kurucusu olduğu Dark Story'a ait.

Kanal D'den Bir İlk Daha!
"JUKE BOX KARA YAZI RADYO"

Türkiye'nin kanalı  Kanal D kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği "ilk"lerle sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.  Kanal D, bu kez de bir dizinin kendine özel radyosunu hayata geçirerek  Türkiye'de bir ilke daha imza atıyor.
28 Mart Salı günü  Kanal D ekranında başlayacak olan Kara Yazı dizisinin radyosu olan "Juke Box  Karayazı" da dizinin başrol oyuncuları olan  Haluk Bilginer,  Emre Kınay,  Ushan Çakır ve Zeynep Çamcı'nın özel seçimleri ile oluşturulan şarkı listeleri dinleyiciler ile buluşuyor.

7/24 yayında olacak olan "Juke Box  Karayazı" ya dinleyiciler, radyonom.com üzerinden ve radyonom.com'un mobil uygulamasından ulaşıp ücretsiz olarak dinleyebiliyor.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Annesi Tarafından Öldürülen Necmi'nin Babası, "Komşuyla İlişki" İddiasını Yalanladı Cinsel İlişki Sırasında Aşırı Zevkten Tek Gözünü Kaybetti
Melih Gökçek Ateş Püskürdü: Onur Yoksunları, İspat Etmezseniz Şerefsizsiniz