Karayollarında Durum - Son Dakika

Karayollarında Durum

6 yıl önce

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayollarında Durum, System.String[]

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.


Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Beşikdüzü-Trabzon- Rize yolunun 51. kilometresinde yaya üst geçidi çalışmaları nedeniyle trafik tek şeritten kontrollü sağlanıyor.


Akşehir-Bağkonak- Yalvaç yolunun 10-12 kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 14.00-17.00 saatlerinde yol en fazla 2 saat süre ile ulaşıma kapatılacak.


TEM otoyolunun Edirne Batı Kavşağı- Lalapaşa Kavşağı arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü sağlanacak.


Muğla-Kale yolunun 26-40 kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve perşembe günleri 13.00-17.00 saatleri arasında, diğer günlerde ise 15-20 dakikalık aralıklarla yol geçici süre ile trafiğe kapatılacak.


Mersin- Tarsus otoyolunun 0-10 kilometreleri arasında heyelan önleme yapıları çalışmaları nedeniyle muhtelif kesimlerde otoyol ve şerit kapatma yapılarak ulaşım kontrollü sağlanıyor. - Ankara

Haber Yayın Tarihi: 09.08.2014 09:27 Kaynak: AASon Dakika

Benzin istasyonunda görevlilerle şakalaşan polis, ardından kafasına sıktı
ABD'li ses ekipmanları üreticisi Bose, 119 mağazasını kapatacak Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu

Son Dakika Haberleri