Kardeşinin eşiyle ilişkiye giren Giggs hakkında çarpıcı itiraf: O bağımlı bir kadın avcısı - Son Dakika

Kardeşinin eşiyle ilişkiye giren Giggs hakkında çarpıcı itiraf: O bağımlı bir kadın avcısı

07.11.2020 16:48

Kardeşinin eşiyle cinsel ilişkide bulunan Manchester United'ın efsanesi Ryan Giggs ile ilgili kardeşi Rhodri'den ses getirecek bir itiraf geldi. Rhodri, Ryan Giggs hakkında "Cinsel ilişkiye bağımlı bir kadın avcısı" ifadesini kullandı.

Manchester United'ın efsanesi Ryan Giggs'in adı, bir dönem kardeşi Rhodri'nin karısıyla yaşadığı cinsel ilişkiyle gündeme gelmişti.

İngiliz basınına kardeşi Ryan Giggs ile ilgili açıklamalarda bulunan efsane futbolcunun kardeşi Rhodri Giggs, "Herkesin bir zayıflığı vardır. Ryan'ınki, dışarı çıktığında bir kadınla yatması gerektiğidir. Cinsel ilişkiden bıkmadı, onsuz yapamaz. Onu küçümsemiyorum, sadece onun için üzgünüm. Olağanüstü bir kariyeri vardı, artık kusurlu ve bu bana bağlı değil, kadın avcısı olmasına bağlı"

KIZ ARKADAŞINA ŞİDDETTEN TUTUKLANMIŞTI

Şimdilerde Galler Milli Takımı'nın teknik direktörlüğünü yapan Giggs'in 2017'den beri birlikte olduğu kız arkadaşı Kate Graville'e Manchester Worsley'deki evinde fiziksel şiddet uyguladığı gerekçesiyle tutuklanmış ancak, ödenen kefaletle serbest bırakılmıştı.

Kardeşinin eşiyle ilişkiye giren Giggs hakkında çarpıcı itiraf: O bağımlı bir kadın avcısı

Son Dakika Spor Kardeşinin eşiyle ilişkiye giren Giggs hakkında çarpıcı itiraf: O bağımlı bir kadın avcısı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu koronavirüse yakalandı Yunan Başpiskoposunun İslam ve Müslümanlar için söylediği hadsiz sözlere tepki yağdı Endonezya için 2021 kabus gibi başladı: Uçak kazası ve depremden sonra şimdi de yanardağ patladı İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz İstanbul'da kar yağışı kaç gün sürecek? Meteoroloji'den son hava durumu tahmini Sular çekilince altıncı yüzyıldan kalma kaya mezarları ortaya çıktı Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti