Son Dakika Haberleri: Hava Güneşli Diye Yola Çıkan Öğrenciler, Yarı Yolda Kabusu Yaşadı

Hava Güneşli Diye Yola Çıkan Öğrenciler, Yarı Yolda Kabusu Yaşadı

2 ay önce

Kars ile Ardahan'ın Göle ilçesi arasında etkili olan tipi, ulaşımı olumsuz etkiledi. Kapalı yolda okul servisinde mahsur kalan öğrenciler, kendi imkanlarıyla evlerine döndü.

Kars- Göle yolunda etkili olan tipi, ulaşımı olumsuz etkiledi. Kapalı yolda okul servisinde mahsur kalan öğrenciler, kendi imkanlarıyla evlerine dönmek zorunda kaldı.

GÜNEŞLİ HAVAYA ALDANARAK YOLA ÇIKTILAR

Kars merkezde güneşli ve sıcak hava etkili olurken, özellikle yüksek kesimlerde tipi hayatı olumsuz etkiliyor. Tipiyle birlikte Kars-Gölü yolu Boğatepe köyü mevkinde yol ulaşıma kapandı. Kars'ta güneşli havaya aldanarak yola çıkan vatandaşlar Boğatepe mevkiinde tipiye hazırlıksız yakalandı. Tipinin kapattığı yolda mahsur kalan araçlar, yaklaşık 1 saatlik çalışma sonrasında kurtarılarak yollarına devam etti.

ÖĞRENCİLER SERVİS ARACINDAN İNDİ

Mahsur kalan okul servisindeki öğrenciler ise araçtan çıkıp etkili olan tipi altında birbirlerine yardım ederek kendi imkanlarıyla Boğatepe köyüne geri döndü. Öğrencilerin tipiyle mücadelesi anbean cep telefonuyla kaydedildi.

MİNİBÜSÜ, VATANDAŞLAR KURTARDI

Öte yandan Boğatepe köyünde kara saplanarak yolda kalan bir minibüs ise vatandaşların yardımıyla kaldığı yerden çıkarıldı. Boğatepe köyünde evlerin yüksekliğindeki kar kütleri ise dikkat çekti.

İşte bugün çekilen o fotoğraflar;


YORUMLAR


2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Altın Palmiye Ödül Törenine Katılan Dünyaca Ünlü Şarkıcı Alexandra Stan, Transparan Kıyafetiyle Geceye Damga Vurdu Vatandaş, 65 Milyon Yıllık Dev Fosili Evinin Duvarına Taş Olarak Kullanmış