Karşıyaka'da 'Bahçe Söyleşileri' - Son Dakika

Karşıyaka'da 'Bahçe Söyleşileri'

17.06.2018 09:44
Karşıyaka'da 'Bahçe Söyleşileri', System.String[]

Kültürel ve sanatsal etkinliklerle fark yaratan Karşıyaka Belediyesi, Latife Hanım Köşkü ve Anı Evi Müzesi’nde gerçekleştirdiği Bahçe Söyleşileri ile sanatseverlerin ruhuna dokundu!

Kültürel ve sanatsal etkinliklerle fark yaratan Karşıyaka Belediyesi, Latife Hanım Köşkü ve Anı Evi Müzesi'nde gerçekleştirdiği Bahçe Söyleşileri ile sanatseverlerin ruhuna dokundu! Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar " İzmir'in en tanınmış yazarlarını Karşıyakalılarla buluşturduk. Hem kitaplarını imzalayan hem de deneyimlerini paylaşan sanat emekçilerine teşekkür ediyorum" dedi.

İzmir'in ünlü yazarları konuk oldu

Yaz aylarının gelmesi ile sanatsal etkinliklere hız veren Karşıyaka Belediyesi, Latife Hanım Köşkü ve Anı Evi Müzesi'nin bahçesinde gerçekleştirdiği Bahçe Söyleşileri ile İzmir'in tanınmış yazarlarını Karşıyakalılarla buluşturdu. Sancar Maruflu, Okan Yüksel, Selahattin Tural, Ahmet Gürel, Recai Şeyhoğlu, Hüsnü Tekeşin, Yücel İzmirli, Zuhal İzmirli ve Musa Ağacık, her hafta gerçekleşen etkinliklerde hem okurlarına kitaplarını imzaladı hem de duygularını paylaştı.

Hem söyleşi hem müzik

Söyleşi ve imza etkinliklerinin öncesinde, Karşıyaka Belediye Orkestrası'nın sanatçıları da müzik dinletileri sundu. Sanatseverler müzik ve sanat dolu Bahçe Söyleşileri ile keyifli anlar yaşadı.

"Etkinlikler sürecek"

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, "Sanata önem veren bir belediyeyiz. Bahçe Söyleşileri ile hem sanatı hem de müziği Karşıyakalıların ayağına getirdik. Yaz boyunca bu tür etkinliklerimiz devam edecek" dedi. - İZMİR

Karşıyaka'da 'Bahçe Söyleşileri'

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Karşıyaka'da 'Bahçe Söyleşileri' - Son Dakika


Son Dakika

Rıdvan Dilmen'den Burak Yılmaz'ın Mesut Özil'le ilgili sözlerine tepki Hangi ilde ne kadar aşı yapıldı? Türkiye'nin aşı haritası erişime açıldı Pentagon, mahkeme kararı almadan insanların konum bilgilerine ilişkin verileri satın alıyor Hastalığı nedeniyle rol aldığı diziden ayrılan Neslihan Atagül sessizliğini bozdu Süper Lig tarihine geçecek olay! Kendi kalesine gol atınca maç sonu vedalaşıp takımdan ayrıldı Kocasıyla yıllar önce birlikte çekildiği fotoğrafı gören kadın aldatıldığını zannedince eşini bıçakladı Ebru Polat dekoltesini eleştirip kendisine "Ortalık malı" diyen takipçisine fena patladı Karadeniz'deki doğal gazın çıkarılmasında 2 bin kişi istihdam edilecek