Son Dakika Haberleri: Kastamonu Karadeniz'de Batan Teknede Ölen 2 Balıkçı Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kastamonu Karadeniz'de Batan Teknede Ölen 2 Balıkçı Son Yolculuğuna Uğurlandı

8 ay önce

Karadeniz'de batan teknede ölen 2 balıkçı son yolculuğuna uğurlandıKastamonu'nun İnebolu ilçesinde balıkçı teknesinin batması sonucu hayatını kaybeden Murat Azaklıoğlu ve Hayati Kara son yolculuğuna uğurlandı.

Kastamonu Karadeniz'de Batan Teknede Ölen 2 Balıkçı Son Yolculuğuna Uğurlandı, System.String[]

Karadeniz'de batan teknede ölen 2 balıkçı son yolculuğuna uğurlandı


Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde balıkçı teknesinin batması sonucu hayatını kaybeden Murat Azaklıoğlu ve Hayati Kara son yolculuğuna uğurlandı.


Önceki gün meydana gelen olayda; Şeref Kara, kardeşi Hayati Kara ve Murat Azaklıoğlu, balık avlamak için Özlüce Balıkçı Barınağı'ndan tekne ile denize açıldı. Ancak tekne Taşburun köyü açıklarında denizdeki dalga nedeniyle alabora olup, battı. Şeref Kara, denizde bulduğu karton köpük parçasına tutunup, kıyıya kadar yüzerek kurutulurken, Hayati Kara ve Murat Azaklıoğlu'nun cesetlerine ulaşıldı.


Kara ve Azaklıoğlu'nun cenazeleri yapılan otopsinin ardından ailelerine teslim edildi. 2 balıkçı için Özlüce Köyü Merkez Caminde cenaze töreni düzenlendi. Törene, yakınları ile birlikte İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy ve çok sayıda vatandaş katıldı. İnebolu Müftüsü Abdullah Bora tarafından öğle namazı ardından kıldırılan cenaze namazı sonrası Hayati Kara Özlüce Köyü'nde, Murat Azaklıoğlu ise Yunus Köyü'nde topağa verildi.

Kastamonu Karadeniz'de Batan Teknede Ölen 2 Balıkçı Son Yolculuğuna Uğurlandı

Haber Yayın Tarihi: 08.02.2019 04:19 Kaynak: DHAAdnan Oktar mağduru kadın, örgüt içerisindeki kirli yapıyı anlattı
Eşini birliğine teslim edip dönen kadın, kazada çocuğu ile can verdi Erdoğan gafı sonrası NTV'den ayrılan Oğuz Haksever, Haber Global'le anlaştı