Tek cümlelik not bırakıp sırra kadem basan 8'inci sınıf öğrencisi Efe her yerde aranıyor - Son Dakika

Tek cümlelik not bırakıp sırra kadem basan 8'inci sınıf öğrencisi Efe her yerde aranıyor

17.04.2021 01:31
Tek cümlelik not bırakıp sırra kadem basan 8'inci sınıf öğrencisi Efe her yerde aranıyor, System.String[]

Aydın'ın Didim ilçesinde, ortaokul 8'inci sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Efe İ.K., "Ben artık büyüdüm, kendi başımın çaresine bakarım" şeklinde bir not yazıp ortadan kayboldu.

Didim ilçesine bağlı Mavişehir Mahallesi'nde oturan ortaokul Didim Cumhuriyet Ortaokulu 8'inci sınıf öğrencisi Efe İ.K., iddiaya göre, dün saat 09.00 sıralarında "Ben artık büyüdüm, kendi başımın çaresine bakarım" şeklinde not yazdıktan sonra evden ayrıldı. Notu gören anne Fatma K., oğlunu sokak sokak aradı.

'Kendi başımın çaresine bakarım' diye not bırakan Efe, aranıyor

ANNENİN GÖZÜ KULAĞI GELECEK İYİ HABERDE

Oğlunu bulamayan anne, polis merkezine giderek kayıp başvurusunda bulundu. Efe İ.K.'nın kaybolmasına çok üzülen anne Fatma K., oğlunun bir an önce bulunması için yetkililerden yardım istedi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Tek cümlelik not bırakıp sırra kadem basan 8'inci sınıf öğrencisi Efe her yerde aranıyor

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Tek cümlelik not bırakıp sırra kadem basan 8'inci sınıf öğrencisi Efe her yerde aranıyor - Son Dakika


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı G.Saraylı yönetici ile Sergen Yalçın arasında olay yaratan diyalog: Haydi ganyan bayiye G.Saraylı yönetici ile Sergen Yalçın arasında olay yaratan diyalog: Haydi ganyan bayiye Ali Koç'un büyük Emre Belözoğlu pişmanlığı: Keşke bu daha önce de olsaydı Ali Koç'un büyük Emre Belözoğlu pişmanlığı: Keşke bu daha önce de olsaydı Son Dakika! İsrail, Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti: 64 yaralı Son Dakika! İsrail, Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti: 64 yaralı Çin'in kontrolden çıkan roketi dünyaya yaklaşıyor! Türkmenistan'a düşebilir Çin'in kontrolden çıkan roketi dünyaya yaklaşıyor! Türkmenistan'a düşebilir Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye attığı gol sonrası yaşadığı sevince tepki yağıyor Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye attığı gol sonrası yaşadığı sevince tepki yağıyor Çin'den Bakan Koca'yı ters köşe yapan sözler: Aşı tedarikinde yavaşlamanın nedeni siyasi değil Çin'den Bakan Koca'yı ters köşe yapan sözler: Aşı tedarikinde yavaşlamanın nedeni siyasi değil Sedat Peker'in Yeldana Kaharman'la ilgili iddialarına bir yalanlama da savcılıktan geldi Sedat Peker'in Yeldana Kaharman'la ilgili iddialarına bir yalanlama da savcılıktan geldi
Advertisement