Kendisine çarpan aracı cipiyle takip etti: Çıkmaz sokakta yakaladı - Son Dakika

Kendisine çarpan aracı cipiyle takip etti: Çıkmaz sokakta yakaladı

23.05.2022 11:27

Maltepe'de trafikte makas attığı iddia edilen sürücü bir cipe çarparak kaçtı. Kendisine çarpan sürücüyü cipiyle kovalayan diğer sürücü ise, çıkmak bir sokakta yakaladığı kişinin yakasına yapıştı. İşte o görüntüler.

Maltepe Dragos Piri Reis Caddesi ve Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi'nde makas attığı iddia edilen otomobil sürücüsü, bir cipe çarptı. Çarptıktan sonra kaçmaya çalışan otomobilin peşine düşen cip sürücüsü, saptıkları çıkmaz sokakta otomobilin önünü kesti.

KAVGA ANLARI ANBEAN KAYIT ALTINA ALINDI

İki sürücü de araçlarından indi. Cipin sürücüsü diğer sürücünün yakasına yapıştı. O anlar başka bir sürücünün cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

YORUMLAR
500
Son dakika haber: Otomobiller çarpıştı: 5 yaralı Son dakika haber: Otomobiller çarpıştı: 5 yaralı Maltepe zabıtasından fırınlara şok denetim Maltepe zabıtasından fırınlara şok denetim İSTANBUL -MALTEPE'DE KİMLİK KONTROLÜNDE KAÇMAYA ÇALIŞAN ŞÜPHELİ ARANAN HIRSIZ ÇIKTI İSTANBUL -MALTEPE'DE KİMLİK KONTROLÜNDE KAÇMAYA ÇALIŞAN ŞÜPHELİ ARANAN HIRSIZ ÇIKTI
Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Kendisine çarpan aracı cipiyle takip etti: Çıkmaz sokakta yakaladı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement