Kerem Bürsin'den yeni açıklama: Soğanlı, sarımsaklı dürüm olayı çok büyüdü! - Son Dakika

Kerem Bürsin'den yeni açıklama: Soğanlı, sarımsaklı dürüm olayı çok büyüdü!

05.11.2019 20:25

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, bir dönem "Yaşamayanlar" dizisinde rol aldığı Nilperi Şahinkaya için, "Öpüşme sahnelerinden önce soğanlı ve sarımsaklı dürüm yedikten sonra 'Gel beni öp' diyordu" ifadelerini kullanmıştı. Konuyla ilgili yeni bir açıklama yapan Bürsin, olayın çok büyütüldüğünü ifade etti.

Kerem Bürsin, bir dönem "Yaşamayanlar" dizisinde rol aldığı Nilperi Şahinkaya ile ilgili, "Soğanlı, sarımsaklı dürüm yiyor sonra da 'Gel beni öp' diyordu" ifadelerinin kullanmıştı. Bürsin konuyla ilgili yaptığı yeni açıklamada, olayın çok büyütüldüğünü ifade etti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" kameralarına konuşan Bürsin, "O haberler çıktığında burada değildim. Olay nerelere geldi. Nilperi benim ekran önünde aşkım, ona aşığım! Onunla çalışmak acayip keyifli bayılıyorum ona ilk projemizden beri ona hayran kaldım. İnanılmaz bir partner onunla her zaman çalışmak isterim."

"PEK HATIRLAMIYORUM AMA AĞZI KOKMUYORDU"

Oyuncu Kerem Bürsin, bir YouTube kanalına konuk olmuş ve "Güneşi Beklerken dizisinde her saniye öpüşme sahnesi çekiyordum. Başrolü paylaştığım Hande Doğandemir'le öpüşmemizi pek hatırlamıyorum ama ağzı kokmuyordu" açıklamasını yapmıştı.

NE DEMİŞTİ?

Bir YouTube kanalında yayınlanan programa konuk olan oyuncu Kerem Bürsin, Yaşamayanlar dizisindeki partneri Nilperi Şahinkaya'nın öpüşme sahnelerinden önce soğanlı ve sarımsaklı dürüm yedikten sonra kendisine 'Gel beni öp' dediğini anlatmıştı.

Kerem Bürsin'den yeni açıklama: Soğanlı, sarımsaklı dürüm olayı çok büyüdü!
Kerem Bürsin'den yeni açıklama: Soğanlı, sarımsaklı dürüm olayı çok büyüdü!

Son Dakika Magazin Kerem Bürsin'den yeni açıklama: Soğanlı, sarımsaklı dürüm olayı çok büyüdü! - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (2)
  • TÜRK İNSANI: ayıp kardeşim ne ahlak kaldı ne insanlık nasıl bir millet olduk böyle yazıklar olsun acilen rtürk iş başına Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti