Keşap Belediyesinin çalışmaları - Son Dakika

Keşap Belediyesinin çalışmaları

08.07.2019 13:17
Keşap Belediyesinin çalışmaları, System.String[]

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, ilçenin gelişimi için yoğun çaba harcadıklarını ifade etti.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, ilçenin gelişimi için yoğun çaba harcadıklarını ifade etti.

Emür, yaptığı yazılı açıklamada, Keşap'ın, Giresun'un en hızlı büyüyen ilçesi olduğunu belirtti.

İlçe halkına 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi verdikleri hizmet sözlerini de yakından takip ettiklerini aktaran Emür, şunları kaydetti:

"Keşap için ne kadar çalışırsak yine de azdır. Giresun'un gelişen yüzü, Karadeniz'in incisi olan Keşap ilçemiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Biz seçimden seçime değil, her gün Keşap'ın kaderini değiştirmek için mücadele ediyoruz. Bu mücadelenin sonunda da Allah'a şükürler olsun emeklerimizi boşa çıkarmıyor."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Keşap Belediyesinin çalışmaları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev: Zengilan şehri bizimdir Kılıçdaroğlu ve İnce, Bekir Coşkun'un cenazesinde yan yana saf tuttu Alanya maçında 11'e alınmayan Feghouli ısınma çalışmalarında yer almadı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır