KFC ve Pizza Hut Restoranları Ödüllendirildi - Son Dakika

KFC ve Pizza Hut Restoranları Ödüllendirildi

02.01.2012 08:53
KFC ve Pizza Hut Restoranları Ödüllendirildi, System.String[]

Pizza Hut AFM ve KFC Bursa Meydan, 'Ciro Artış Şampiyonları' ödüllerinin sahibi oldu.

KFC ve Pizza Hut Türkiye'nin franchise haklarının sahibi, Süzer Grubu şirketlerinden Turkent Gıda A.Ş. çalışanlarının katılımıyla düzenlenen Turkent Gıda'nın 23. kuruluş yıldönümü ve 'yeni yıla merhaba' gecesinde en başarılı restoranlarını ödüllendirdi. Pizza Hut Cevahir ve KFC Cevahir, 'Ciro Şampiyonları' olurken; Pizza Hut AFM ve KFC Bursa Meydan, 'Ciro Artış Şampiyonları' ödüllerinin sahibi oldu. Gecede bir konuşma yapan Turkent Gıda A.Ş. Genel Müdürü Osman Kırık, 2011'i rekor büyüme ile kapattıklarını kaydederek 2012'de 450 kişiyi daha istihdam etmeyi hedeflediklerini söyledi.

Süzer Grubu'nun, KFC ve Pizza Hut Türkiye'de franchise haklarına sahip bulunan, toplam 106 restoranı başarı ile yöneten şirketlerinden Turkent Gıda A.Ş., çalışanlarına yönelik düzenlediği özel bir gece ile yeni yıla "merhaba" dedi.

Süzer Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Çakır, Süzer Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serhan Süzer, Turkent Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Kaya Entunç ve farklı pozisyonlarda görev yapan 220'den fazla Turkent Gıda A.Ş. çalışanının katılımıyla Nakkaştepe Bridge Balo Salonu'nda düzenlenen gecede en başarılı KFC ve Pizza Hut restoranları ile çalışanlarına 2011 Performans Ödülleri verildi. Pizza Hut Cevahir ve KFC Cevahir, "Ciro Şampiyonları" olurken; Pizza Hut AFM ve KFC Bursa Meydan, "Ciro Artış Şampiyonları" ödüllerinin sahibi oldu.

Turkent Gıda A.Ş.'de 10, 15 ve 20'nci yılını dolduran çalışanlara kıdem ödüllerinin de verildiği gecede bir konuşma yapan Turkent Gıda A.Ş. Genel Müdürü Osman Kırık, AVM'lerde en fazla iş yapan gıda markalarının KFC ve Pizza Hut olduğuna dikkat çekerek bunun da yüksek büyüme oranlarını beraberinde getirdiğini söyledi. Yüzde 34 büyüme ile kapattıkları 2010'un ardından 2011'i de rekor büyüme ile geride bıraktıklarını kaydeden Kırık, bu durumun doğru bir ekiple birlikte iletişim stratejilerindeki doğru hamlelerin sonucu olduğuna değindi.

2012'deki istihdam hedeflerine ilişkin de bilgi veren Osman Kırık şunları söyledi: "Şu an KFC Türkiye 61 restoranıyla hizmet veriyor ve buradaki çalışan sayımız toplamda 1280. Pizza Hut'ın ise toplam 45 restoranı ve 924 çalışanı bulunuyor. 2012 yılında, KFC için 300, Pizza Hut için ise 150 kişi olmak üzere toplamda 450 istihdam sağlamayı hedefliyoruz."

KFC ve Pizza Hut Restoranları Ödüllendirildi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel KFC ve Pizza Hut Restoranları Ödüllendirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Menajer Pastorello Diagne ile yollarını ayırıp isyan etti: Nereye götüreyim artık? Musluktan akan su cayır cayır alev aldı! Şebekeye doğal gaz karıştığı ortaya çıktı Bakan Soylu'dan HDP'li vekillere: Bir tek cümle söyleyeceksiniz, 'Bu PKK'nın Allah belasını versin' diyeceksiniz MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı seçildi Feci kaza! Refüje çarpan alkollü sürücü ölümden döndü Trump, Biden'ın başkanlığının onaylanması durumunda Beyaz Saray'ı bırakacağını açıkladı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler