Son Dakika Haberleri: Khabib'in, Babası Tarafından Alacağı Cezayı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Engelledi

Khabib'in, Babası Tarafından Alacağı Cezayı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Engelledi

7 ay önce

Conor McGregor'ı yenerek şampiyonluk unvanını koruyan Khabib Nurmagomedov'un, maç sonu çıkan olaylar nedeniyle babası tarafından ağır bir biçimde cezalandırılmak istendiği ancak araya Rusya Devlet Başkanı Putin'in girdiği iddia edildi.

Dövüşü kazandıktan sonra kontrolünü kaybeden ve ringin dışına çıkarak Conor McGregor'ın ekibine saldıran Nurmagomedov'un bu hareketlerine babası Abdulmanap'ın çok sert tepki gösterdiği öğrenildi. Kontrolsüz hareketleri nedeniyle şampiyonluğunun elinden alınma tehlikesinin oluşması ve bir daha UFC'e güreşmeme cezası almasından korkulan Nurmagomedov'u affetmeyen babasının oğluna ağır bir ceza verdiği belirtiliyor.

"O KADAR SERT OLMAMASINI İSTEDİM"

Putin'in Khabib Nurmagomedov'la bir araya geldiği görüşmeye katılan baba Abdulmanap'ın cezadan Rus Devlet Başkanına bahsettiği öğrenildi. Bunun üzerine devreye giren Putin'in "Babandan vereceği cezada o kadar sert olmamasını istedim. Sonuçta hedefe ulaştın." dediği belirtildi.

PUTİN'DEN KHABİB'E NASİHAT

Putin'in Nurmagomedov'a nasihat verdiği ve "Bu tür durumlarda duygularını kontrol altında tutman önemli. Senin yaptığın gibi kontrolünü kaybedip saldırmak herkesin yapabileceği bir şey. Önemli olan saldırıya uğradığında sabır göstermek." dediği belirtildi.

Conor McGregor'u yenen Khabib (Habip) Nurmagomedov Kimdir? Nerelidir?

Haber Yayın Tarihi : 11.10.2018 06:13 

YORUMLAR


İBB'nin Sitesinde Dikkat Çeken Atatürk Detayı Game Of Thrones'ta Arya Stark'ın Bekaretini Kaybetme Sahnesi Tepki Çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, YSK'nın İstanbul Kararına İlk Tepki: Bekleyeceğiz