Kıraç ve Yonca Lodi İlk Kez Aynı Sahnede! - Son Dakika

Kıraç ve Yonca Lodi İlk Kez Aynı Sahnede!

20.05.2015 10:30
Kıraç ve Yonca Lodi İlk Kez Aynı Sahnede!, System.String[]

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 54.'sü düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali kapsamında, Kıraç ve Yonca Lodi ilk kez aynı sahneyi paylaşacak!

29 Mayıs 2015, Cuma akşamı gerçekleşecek konserde, sanatçılar solo performanslarının yanı sıra, beraber seslendirecekleri şarkılarla seyircilere müzik ziyafeti verecekler.

54. Uluslararası Bursa Festivali'nin üçüncü gününde Bursalılar'la buluşacak olan Kıraç ve Yonca Lodi, son albümlerinden ve festival için oluşturdukları özel repertuarlarından şarkılarını seslendirecek.

Türkiye'nin en uzun soluklu etkinliği olma özelliğini taşıyan Uluslararası Bursa Festivali, 25 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Kıraç ve Yonca Lodi İlk Kez Aynı Sahnede!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Kıraç ve Yonca Lodi İlk Kez Aynı Sahnede! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Kız arkadaşına intihar mesajı atan genç için ekipler seferber oldu Erdoğan'ın peş peşe görüşme yaptığı Saadet Partisi'nden ittifaka şartlı yeşil ışık Korsan saldırısına uğrayan Türk gemisinin kaptanı dehşet dolu anları anlattı Türk gemisine Gine Körfezi'nde korsan saldırısı! 1 gemici öldürüldü, 15 gemici kaçırıldı Erdoğan Bayraktar'dan çok konuşulacak Muharrem İnce paylaşımı! Yeni kurulacak partiye mi katılıyor? Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti