Kırıkkale'de Kar Hayatı Felç Etti - Son Dakika

Kırıkkale'de Kar Hayatı Felç Etti

29.02.2012 20:48
Kırıkkale'de Kar Hayatı Felç Etti, System.String[]

Tüm yurtta olduğu gibi Kırıkkale ve çevresinde de yağan kar ve tipi hayatı felç etti.

Tüm yurtta olduğu gibi Kırıkkale ve çevresinde de yağan kar ve tipi hayatı felç etti. Bölge trafik ekipleri sürücüleri zincir takmadan yola çıkmamaları konusunda uyarıyor.

Kırıkkale- Kayseri karayolunun Hasandede beldesi, Kırıkkale-Samsun karayolunun Büyükyağlı beldesi ve Kırıkkale Ankara karayolunun Elmadağ rampasında meydana gelen buzlanma nedeniyle bir çok araç yollarda kalırken, Kırıkkale Bölge trafik ekipleri dinlenme tesisleri önünde bekleyerek zincirsiz araçların geçişine izin vermiyor.

Karayolları ekipleri tuzlama ve yol açma çalışmalarını sürdürürüyor. Kırıkkale merkeze bağlı 7 yerdeki okullarda eğitime bir günlük ara verildiği bildirildi.

Kırıkkale'de Kar Hayatı Felç Etti
Kırıkkale'de Kar Hayatı Felç Etti
Kırıkkale'de Kar Hayatı Felç Etti
Kırıkkale'de Kar Hayatı Felç Etti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kırıkkale'de Kar Hayatı Felç Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'da ilk golünü atan Kerem Aktürkoğlu: Rüya gibi bir gün Son Dakika: Galatasaray evinde Hatayspor'u 3-0'la geçti JASAT ekipleri, korkunç cinayeti sokağa çıkma yasağını fırsata çevirerek çözdü Bakan Koca'dan İstanbul'a bir iyi, bir kötü haber: Vaka sayısında yüzde 25 düşüş var, hastane ve yoğun bakımlar halen dolu Ermenistan muhalefeti görevi bırakması için Paşinyan'a 3 gün süre tanıdı Sokak kısıtlaması bile denize girmelerine engel olamadı Kısıtlamada turistlerin keyfine diyecek yoktu! Maskelerini çıkartıp çekirdek çitleyip yerlere attılar Sokağa çıkma kısıtlaması sayesinde İspanya'da vaka sayısı 1 ayda 25 binden 5 bine düştü